Strava během safari s ubytováním ve stanech

I během safari s ubytováním ve stanech můžete počítat s velmi kvalitní a chutnou stravou. Během celého safari s vámi bude cestovat náš kuchař, který si před zahájením safari nakoupí čerstvé suroviny na trhu a po dobu safari vám bude z těchto surovin pomocí kvalitního kempingového vybavení připravovat i v africké divočině kvalitní organická jídla. Vy si tak budete moci v klidu užít svou dovolenou.

Snídaně

Během snídaně budete mít na výběr z těchto položek:

Ovocný džus, ovoce, cereálie / kaše, vejce, chléb / francouzský toast / prostý toast / palačinky, salám, margarín, džem / med, čaj / káva / horká čokoláda.

Milovníci teplé snídaně si mohou dopřát vařené vejce, špenátovou omeletu nebo smažené vejce se slaninou a chlebem.

Obědy

Během safari je většinou připraven oběd ve formě piknikového balíčku, díky kterému nebude přes den při pozorování zvěře v divočině ztrácet čas přesuny do kempu. Počítat můžete s:

Plátky mrkve a okurky, plátky avokáda, vařené vejce, zeleninové / masové kotlety, sendviče (vejce / sýr / salám, rajčata / tuňák / maso / arašídové máslo), ovoce. Dále vařené vejce, sýr, francouzské toasty / chléb.

Večeře

Na večeři je k dispozici polévka dne, chléb, salát, rýže / těstoviny / brambory, kuře / maso, míchaná zelenina (mrkev / francouzská fazole / zelí), čočka, ovocný salát, ovoce s krémem, čaj / káva / horká čokoláda.

Typická hlavní jídla jsou:

  • špagety s masovou omáčkou
  • ryby s rýží
  • smažené hovězí a pečené brambory, rýže, mrkev, zelí
  • pečené kuře se zeleninou
  • smažená rýže, zelený pepř, mrkev

Snacks

Na svačinku během dne dostanete arašídy, brambůrky, popcorn nebo sušenky.