Airport Planet Lodge

Airport Planet Lodge nabízí nadstandardní komfortní ubytování poblíž letiště Kilimajaro JRO (přibližně 10 km, 10 minut jízdy). Chatky jsou umístěny ve velmi příjemném prostředí se spoustou tropických stromů, rostlin a květin s mnoha různými druhy ptáků. Hosté si užívají také výhled na horu Kilimandžáro a Meru.

Ve srovnání s nedalekým hotelem Panone nabízí vyšší komfort a příjemnější prostředí, pochopitelně za vyšší ceny. I ve srovnání s hotelem KIA Lodge umístěným hned vedle letiště nabízí ještě o něco vyšší kvalitu a komfort a přitom je v průběhu roku cena s KIA srovnatelná nebo mimo sezónu dokonce nižší. Takže za méně peněz zde dostanete lepší služby. A vzdálenost 10 km od letiště Kilimanjaro není problém, na letiště vás zdarma zaveze hotelový minibus v libovolnou hodinu.

Stylové a kvalitní vybavení lodge vám zajistí pohodlný a příjemný pobyt po vašem příletu nebo před vaším odletem z letiště Kilimanjaro JRO a nezáleží na tom, jestli je to jen na pár hodin nebo několik nocí.

Pobyt v Planet Lodge si můžete objednat i pouze přes den za nižší sazby a nebo si můžete objednat pouze sprchu.

Ochotný personál se opravdu snaží abyste se v Planet Lodge cítili jako doma.

Pokoje

V lodgi je 24 pokojů Standard s vlastní koupelnou, 6 apartmá Deluxe a 1 apartmá Executive, 3 propojené (rodinné) chaty a 1 pokoj s bezbariérovým přístupem.

Pokoje jsou individuálně zařízené s klimatizací, TV, příslušenstvím pro přípravu kávy/čaje a balkonem. Snídaně a wifi jsou také v ceně.

Vybavení lodge

V Airport Planet Lodge mají všichni hosté přístup k pěším stezkám, mohou si užít krásné zahrady s mnoha různými druhy ptáků a skvělý výhled na horu Kilimandžáro, když je jasná obloha.

Můžete si odpočinout v hotelových lázních (masáže, pedikůra a další služby), zaplavat si v hezkém bazénu, zacvičit si ve fitness centru, relaxovat s drinkem v jednom ze dvou barů, objednat si výborné jídlo v restauraci nebo nakoupit ve volném čase v obchodech se suvenýry a Tanzanity.

K dispozici je také služba praní prádla, přístup do business centra s počítači a tiskárnou a 24-hodinová stanice na přípravu kávy a čaje s čerstvými domácími sušenkami.

Stravování

Restaurace nabízí výborné snídaně, obědy i večeře. Vybrat si můžete ze dvou barů a objednat si můžete také pizzu připravenou na ohni.