Baghayo Garden Suites

Baghayo Garden Suites nabízí relaxaci, komfort, krásné výhledy na údolí s kávovníkovými plantážemi a rodinnou pohostinnost ve venkovském prostředí v sousedství oblasti Ngorongoro.

Majitel Reginald je vyučený kuchař, přirozený vůdce místní komunity, s mnohaletými zkušenostmi v cestovním ruchu v Tanzanii.

Pokoje byly navrženy s ohledem na maximální pohodlí. Přírodní materiály, jako je dřevo a cihly, vytváří příjemnou atmosféru souznící s okolní farmou.

Každý pokoj je apartmá s odděleným obývacím pokojem a ložnicí s vlastní koupelnou. Obývací část je komfortně zařízena psacím stolem, krbem a čalouněnými křesly pro útulnou relaxaci. Každé apartmá má také vlastní verandu s výhledem do okolí.

Ložnice mají oddělené postele nebo manželské postele a k dispozici jsou i rodinná apartmá (různé konfigurace postelí). Rodinná apartmá lze také zvětšit spojením dvou přilehlých pokojů. Čisté povlečení, nadýchané ručníky, psací stůl, židle na čtení a dostatek prostoru pro zavazadla, to vše dohromady přispívá k útulnému a příjemnému odpočinku.

K vybavení hezké koupelny patří velký sprchový kout, stylový kout s umyvadlem a zrcadlem, samostatné WC a vysoušeč vlasů.

K dispozici jsou pokojové trezory pro vaše cennosti.

Společný prostor se skládá z recepce, velkého salonku s barem a krbem a prostorné jídelny. K dispozici je venkovní veranda a elegantní obchod se suvenýry. Ve společných prostorách chaty je zdarma wi-fi.

Welness centrum Coffee Garden Spa se nachází v klidném koutě areálu.

Jídelní prostory byly navrženy tak, aby přenesly pocit venkovní zahrady dovnitř. Okna od podlahy ke stropu nabízejí výhled do květinové zahrady a přes bazén na kopce za nimi. K dispozici je venkovní prostor pro ty, kteří mají rádi stolování pod širým nebem, a také pěkný barový stůl na verandě pro ranní kávu nebo západ slunce s výhledem na bazén a kávové zahrádky.

Malý ale dobře zásobený bar je otevřený celý den. Je tu i dobrý výběr vín z Jižní Afriky spolu s nealkoholickými nápoji.

Přátelský obsluhující personál je vždy po ruce. Několikrát týdně se podává tradiční tanzanské jídlo, které je u hostů vždy hitem.

Opravdu velký bazén ve kterém si můžete krásně zaplavat je obklopen svěže zelenými trávníky s lehátky a stolky se slunečníky.

Celá lodge je obklopena zelenými zahradami a je zasazena do fungující kávové plantáže. Jsou zde ovocné stromy a bylinkové a zeleninové zahrádky.

Vlastní farma a zahrady umožňují denně čerstvé suroviny do kuchyně. Kromě vlastního ovoce, bylinek, zeleniny a kávy je k dispozici mléko, vejce a med z nedaleké farmy. Z blízkých polí pochází vlastní pšenice a fazole. Důraz je kladen na čerstvé potraviny s velkým množstvím zeleniny. Denně se na místě peče čerstvý chléb a rohlíky.