Chanya Lodge

Chanya Lodge se nachází na okraji města Moshi, na úpatí majestátní hory Kilimandžáro a cca 50 minut jízdy od mezinárodního letiště Kilimanjaro JRO. To z ní dělá ideální základnu pro výstupy na Kilimandžáro. Můžete se zde ubytovat před výstupem a zanechat si zde věci, které nebudete potřebovat během výstupu.

Pokud zde strávíte více nocí, nebudete litovat. Chanya Lodge nabízí velmi hezké, stylové a komfortní ubytování se spoustou služeb, včetně například protahovacích lekcí jógy před výstupem, masáží po výstupu a podobně.

Vybavení a prostředí zřetelně převyšuje standardní ubytování v Keys Hotel Annex a je také ještě o něco lepší než nadstandardní Lindrin Lodge. Přitom cena je velmi zajímavá. Poměr ceny a kvality služeb je zde velmi dobrý. Toto ubytování můžeme určitě doporučit všem, kdo podnikají výstup na Kilimandžáro a chtějí si před a/nebo po výstupu užít komfortu, pohodlí a pozitivně se naladit. „Chanya“ totiž ve svahilštině znamená „pozitivní“ a podle našeho názoru esence tohoto slova pronikla do celé chaty – věříme, že má pozitivní dopad na hosty, okolní komunity i životní prostředí.

Ubytování v Chanya Lodge

Hosté jsou vřele vítáni úsměvy přátelského a ochotného personálu a ubytováni v jednom z 32 plně vybavených stylových pokojů se dřevěnými postelemi a dalšími přírodními materiály a na tanzanské poměry až luxusní koupelnou. Na výběr jsou jednolůžkové, dvoulůžkové double, dvoulůžkové twin, třílůžkové a také pár rodinných pokojů se čtyřmi lůžky.

Každý pokoj má verandu, která hostům poskytuje osobní posezení, kde mohou relaxovat na čerstvém vzduchu.

Vše působí velmi elegantně a přirozeně.

  • Chanya Lodge
  • Chanya Lodge
  • Chanya Lodge
  • Chanya Lodge
  • Chanya Lodge

Prostředí v Chanya Lodge

Chanya Lodge je známá svými bohatými zahradami s trávou pokrytou zeleným kobercem.

  • Chanya Lodge
  • Chanya Lodge

Nabízí příjemnou relaxaci v hezkém bazénu. Hodí se po příletu před výstupem i po výstupu. Stejně tak masáže ve welness centru.

  • Chanya Lodge

Restaurace

Venkovní restaurace a bar nabízí gurmánské zážitky z různých kuchyní, včetně tanzanské, indické a kontinentální.

Možnosti stravování jsou různé: a la carte menu, denní menu (vyvěšené na nástěnce restaurace) a bufety. Ubytování může zahrnovat nocleh se snídaní, polopenzi nebo plnou penzi. Na objednávku lze objednat piknikové obědové balíčky na vaše výlety po okolí. Rádi zde vyhoví speciálním požadavkům, včetně alergií, bezlepkových, ořechových, vegetariánských a veganských diet a dalších potřeb.

Plně zásobený bar nabízí nápoje z celého světa, včetně čerstvých sezónních ovocných šťáv, tanzanské prvotřídní kávy, dobře vychlazeného piva Kilimanjaro a dalších.

Skvělé jídlo a pití a dotvoří vaši pozitivní zkušenost z pobytu v Chanya Lodge.

Můžete se zde také připojit k wifi a sdílet svoje zážitky se svými blízkými doma.

Další služby

Obchod se suvenýry a půjčovna vybavení jsou pro potřeby hostů na jednom místě.

Obchod se suvenýry, který se nachází v areálu, nabízí řadu místních uměleckých řemesel, suvenýrů, oblečení a mnoha dalších položek.

V půjčovně zase najdete kvalitní dovezené vybavení pro výstupy na Kilimandžáro nebo kempingové safari, včetně spacích pytlů, vycházkových holí, vaků, matrací a mnoha dalšího.

K zapůjčení jsou také (za poplatek 15 USD) kvalitní kola, která můžete využít k průzkumu okolí.

Chanya filozofie

Lodge se snaží zanechat pozitivní dopad na hosty, okolní komunity a prostředí. V areálu narazíte na spoustu stromů, květin a rostlin, díky čemuž je více než 60 % areálu pokryto bujnou zelení. Cílem je snížit spotřebu a odpad z plastů a proto nabízí mimo jiné znovu naplnitelné lahve s filtrovanou vodou.

Většina zaměstnanců Chanya Lodge pochází z místní komunity. Management dává přednost nákupu místně vyráběných potravin a nábytku. Každý host, který se zde ubytuje pomáhá přispívat na děti se speciálními potřebami v regionu Kilimandžáro.

Nabídka na výstup na Kilimandžáro

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii s výstupem na Kilimandžáro, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních itinerářů od Serengeti Joy Tours.

Doporučené programy, které mohou zahrnovat ubytování v Chanya Lodge v Moshi:

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní programy pro výstup na Kilimandžáro, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.