Eileen’s Trees Inn

Eileen’s Trees Inn se nachází v městečku Karatu, přibližně 2 hodiny jízdy z Arushi, 3 hodiny jízdy z Kilimanjaro International Airport (JRO) and a půl hodiny jízdy z Manyara Airport (LKY). Je velmi výhodnou základnou pro safari v národních parcích Ngorongoro, Tarangire a Lake Manyara.

Eileen’s Trees Inn nabízí velmi příjemné ubytování střední cenové kategorie v prostorných, pohodlných, čistých a dobře vybavených chatkách umístěných v tropické zahradě.

Ve srovnání s ostatními lodgemi v Karatu nabízí vynikající poměr mezi cenou a kvalitou nabízených služeb.

Areál je oplocený a hlídaný. V areálu se nachází také velký venkovní bazén.

K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové (Queen nebo Twin postele) a třílůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven velkou a pohodlnou koupelnou se sprchou, pracovním stolem. Všechny postele mají moskytiéry. Ke každému pokoji je také k dispozici posezení na verandě.

Každý den dostanete při úklidu zdarma novou balenou pitnou vodu.

Areál je vybaven společenskou budovou s restaurací, barem a venkovním posezením. V těchto společných prostorách je k dispozici také wifi připojení.

Eileen’s Trees Inn je vyhlášený velmi kvalitním jídlem. Ke snídani i k večeři máte k dispozici bohatý výběr jídel formou bufetu.

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.