Heritage Migration Camp

Kromě stabilního Serengeti Heritage Luxury tented camp, nacházejícího se v oblasti Seronera v centrální části národního parku Serengeti, je k dispozici také migrační Heritage Migration Camp. Ten v průběhu roku mění svou polohu podle toho, kde se v daném období nachází velká stáda zvířat účastnící se tzv. Velké migrace. Ušetříte tak čas na přejezdech mezi místem pobytu zvířat a vaším ubytováním.

Heritage Migration Camp nabízí autentické africké a současně dostatečně komfortní ubytování ve stanových chatkách v národním parku Serengeti. Cenově patří mezi lodgemi uvnitř národního parku Serengeti mezi ty levnější, i když ne úplně nejlevnější. Jedná se o dobrou základní variantu ubytování s dostatečným komfortem za rozumné peníze.

Stanové chatky v Heritage Migration Camp
Stanové chatky v Heritage Migration Camp

Umístění kempu v průběhu roku

Leden – březen

Oblast Ndutu v jihovýchodní část národního parku Serengeti. Toto místo a jeho okolí je centrem všeho dění v národním parku Serengeti během velké migrace v období od prosince do dubna. Nachází se v sousedství chráněné oblasti Ngorongoro. Hlavní atrakcí Velké migrace v tomto období je rození velkého počtu mláďat.

Červenec – říjen

Oblast Kogatenge v severní část národního parku Serengeti. Toto místo a jeho okolí je centrem všeho dění v národním parku Serengeti během velké migrace v období od června do listopadu. Nachází se nedaleko řeky Mara a keňských hranic. Hlavní atrakcí Velké migrace v tomto období je překonávání řeky Mara plné krokodýlů.

V jiných měsících není Heritage Migration Camp k dispozici.

Vybavení Heritage Migration Camp

Migrační kemp tvoří třináct prostorných a pohodlných stanových chatek (bez podesty), jedna velká společenská chatka s pohovkami, knihami a televizí a jedna společná jídelní chatka s dřevěným nábytkem pro pohodlné stolování.

Stanové chatky mohou být jednolůžkové, dvoulůžkové (manželské nebo twin postele) nebo také třílůžkové. Propojení s přírodou je umožněno díky velkým vzdušným stahovacím oknům. Takže můžete přímo z pohodlí vašeho stanu pozorovat v okolí se pohybující divoká zvířata.

Prostorné stanové chatky se stahovacími okny

V Heritage Migration Camp můžete počítat s dobrým jídlem připraveným z čerstvých surovin na místě a také dobře vybaveným barem. K dispozici je v průběhu celého dne velký výběr jídel a nápojů. I obědové balíčky na vaše celodenní safari výlety vás příjemně překvapí.

Samozřejmostí je ochotný a přátelský personál.

Pohodlná jídelna v Heritage Migration Camp
Jídelní stanová chatka v Heritage Migration Camp

Kemp je také vybaven spolehlivým a nepřerušovaným zdrojem elektrické energie v chatkách i společných prostorech a WIFI připojením ve společných prostorech. K dispozici jsou nabíjecí kabely pro běžné typy telefonů. Mezi nabízenými službami je i praní a žehlení prádla.

Stanové chatky nabízí dostatek místa, velké, pohodlné a čisté postele a jednoduchou privátní koupelnu se splachovacím záchodem, umyvadlem a sprchou s teplou i studenou vodou.

K dispozici máte privátní koupelnu
K dispozici máte privátní koupelnu

Každý večer za soumraku se v areálu rozhoří oheň, který zve k posezení a seznámení se s ostatními turisty a k výměně zážitků z právě uplynulého dne.

Posezení u ohně je vždy příjemným zážitkem

Více informací o Heritage Migration Camp

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Doporučené programy zahrnující ubytování v Heritage Migration Camp jsou:

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.