KIA Lodge

KIA Lodge nabízí autentické africké a docela komfortní ubytování v chatkách v sousedství letiště Kilimandžáro (JRO). Z areálu je za příznivého počasí krásný výhled na nejvyšší pohoří Afriky, majestátní Kilimandžáro.

Hlavní výhodou KIA lodge je, že se jedná o nejbližší lodge k letišti (3-4 minuty jízdy nebo 15 minut pěšky) a že nabízí zdarma dovoz a odvoz z/na letiště v libovolnou hodinu. Takže riziko zmeškání letu z důvodu dopravní nehody, technických problémů s autem a podobně je zde prakticky vyloučeno.

Za tuto unikátní polohu si nechávají zaplatit, takže poměr cena / kvalita zde nepatří mezi ty úplně nejlepší. V o něco větší vzdálenosti od letiště lze nalézt Airport Planet Lodge, kde lze za stejné nebo menší peníze (podle sezóny) získat hezčí ubytování.

Ve vzdálenosti kolem 10 km od letiště je k dispozici také turistický hotel nižší cenové kategorie Panone Hotel.

KIA Lodge

V KIA Lodge můžete počítat s prostornými a komfortně zařízenými chatkami na vrcholku kopce s dobrým výhledem do okolí, pěknou zahradou, s dobrým jídlem, ochotným personálem a WIFI připojením.

Chatky nabízí dostatek místa, klimatizaci (nemusí být k dispozici 24/7), jednu velkou nebo dvě menší pohodlné postele s moskytiérou, pracovní stůl, trezor a privátní koupelnu se záchodem.

Na recepci vám vždy ochotně poradí a objednat si u nich můžete za poplatek například tradiční masáže.

V průběhu celého dne se můžete ponořit do venkovní bazénu a relaxovat za současného pozorování okolních hor a savany.

V areálu se nachází různé společné prostory, jako třeba obchod se suvenýry, restaurace s africkou i mezinárodní kuchyní, venkovní bar a venkovní posezení s ohništěm. K dispozici je v průběhu celého dne velký výběr jídel a nápojů.

Můžete se podívat i na krátké video na Youtube se záběry z KIA Lodge.

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.

Nabídka na výstup na Kilimandžáro

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii s výstupem na Kilimandžáro, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních itinerářů od Serengeti Joy Tours.

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní programy pro výstup na Kilimandžáro, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.