Mara Mara Tented Lodge

Adresa: Serengeti National Park, Kogatende, Tanzania

Vzdálenosti: 15 minut jízdy od Kogatende Airstrip, 3 hodiny jízdy od Seronera Airstrip, 5-6 hodin jízdy od kráteru Ngorongoro a 8-9 hodin jízdy z Arushi.

Mara Mara Tented Lodge nabízí autentické africké a současně komfortní ubytování ve stanových chatkách v severní části národního parku Serenegeti. Toto místo a jeho okolí je centrem všeho dění v národním parku Serengeti během velké migrace v období od června do listopadu. Nachází se nedaleko řeky Mara a keňských hranic.

Mara Mara Tented Lodge

V Mara Mara Tented Lodge můžete počítat s prostornými a komfortně zařízenými stanovými chatkami, dobrým jídlem, ochotným personálem, spolehlivým solárním zdrojem elektrické energie a WIFI připojením.

Stanové chatky nabízí dostatek místa, pohodlné postele (jedna velká nebo dvě menší) a privátní koupelnu se záchodem.

Pokoje jsou napojeny na venkovní terasu, díky které můžete přímo z pohodlí vašeho pokoje pozorovat nedaleko se pohybující divoká zvířata.

Kromě klasické koupelny jsou chatky vybaveny také zajímavou venkovní sprchou, která umocňuje pocit spojení s africkou přírodou.

Večer po skončení safari a nebo i kdykoliv v průběhu celého dne se můžete ponořit do venkovní bazénu a relaxovat za současného pozorování africké přírody.

V areálu se nachází různé společné prostory, jako třeba společenská místnost, restaurace, jídelna a venkovní posezení s ohništěm, vybízející k seznámení se s ostatními turisty a k výměně zážitků z právě uplynulého dne. K dispozici je v průběhu celého dne velký výběr jídel a nápojů.

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.