Ngorongoro Sopa Lodge

Kráter Ngorongoro je někdy označován jako osmý div světa. Velká kaldera hluboká 600 metrů hostí unikátní ekosystém s 20 000 velkými pasoucími se savci a největší koncentrací predátorů na Zemi.

Ngorongoro Sopa Lodge je postavený na okraji této kaldery a nabízí krásné výhledy do kráteru plného divoké zvěře.

Ngorongoro Sopa Lodge na okraji kráteru Ngorongoro

Ubytování

Hlavní budova, tematicky inspirovaná tradičními kruhovými africkými domy s kuželovými střechami a zdobená ukázkami africké tapisérie, dřevořezeb a soch, dokonale ladí se svým okolím.

Velkorysost prostoru se podařilo spojit s přívětivou atmosféru a útulností vytvořenou pomocí teplých barevných tónů hnědé, červené a oranžové.

V objektu je celkem 97 pokojů, z nich 5 nabízí možnost propojení pro velké rodiny a jeden pokoj je s bezbariérovým přístupem.

Každý pokoj nabízí dvě manželské postele a nádherný výhled na kráter pod vámi.

Vzhledem k nadmořské výšce může být v noci venku chladno, proto má každý pokoj ústřední topení a láhve s horkou vodou jsou umístěny v každé posteli během naší večerní služby.

Naše luxusně zařízené koupelny mají mimo jiné mimořádně prostorné sprchy.

Bezplatná káva a čaj na pokoji vám pomohou nastartovat nový den.

Restaurace Lemala Hill

Restaurace Lemala Hill nabízí vynikající kulinářský zážitek. Profesionální kuchaři připravují jídla podle mezinárodních i místních receptů.

Restaurace je vybavena prosklenými stěnami od stropu až po podlahu, které hostům nabízejí panoramatický výhled na kráter, když si užívají bohaté snídaně formou bufetu, obědy nebo večeře.

Bar Crater View

Ať už inklinujete k vytříbeným jednosladovým whisky, vyzrálému červenému vínu nebo prostě toužíte po vychlazeném pivu, nadčasově elegantní bar Crater View nabízí ideální místo pro relaxaci a zábavu během chladných večerů.

Služby

Spojené pokoje✓ Vysoušeče vlasů✓ Telefon na recepci✓ Hlídání dětí✓ Praní prádla✓ Tradiční tance✓ Pozorování ptáků✓ Venkovní stravování✓ Služba večerního rozestýlání✓ Stolní hry✓ Speciální diety✓ Svatby✓ Dětské menu✓ Lehátka se slunečníky✓ Bezbariérové pokoje✓ Konference✓ Bazén✓ WiFi ve veřejných prostorách✓ Obchod s dárky✓

Více informací o Ngorongoro Wildlife Lodge

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Doporučené programy které mohou zahrnovat ubytování v Ngorongoro Sopa Lodge jsou:

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.