Serengeti Heritage Luxury Tented Camp

Serengeti Heritage Luxury Tented Camp nabízí autentické africké ubytování ve stanových chatkách v národním parku Serengeti, v centrální oblasti Seronera. Využít jej lze v průběhu celého roku. Velká migrační stáda se nachází nejblíže centrální části parku v období květen-červen a listopad-prosinec.

Navzdory slovu „luxury“ v oficiálním názvu patří cenově mezi lodgemi uvnitř národního parku Serengeti mezi ty levnější, i když ne úplně nejlevnější. Jedná se o dobrou základní variantu ubytování s dostatečným komfortem za rozumné peníze.

Serengeti Heritage Luxury Tented Camp
Serengeti Heritage Luxury Tented Camp

Je vystavěn v oblasti Seronera v centrální části národního parku Serengeti. Jeho 13 prostorných a dostatečně komfortních stanových chatek vytváří stylovou atmosféru pro maximálně 40 hostů.

Stanové chatky v Serengeti Heritage Luxury Tented Camp
Stanové chatky v Serengeti Heritage Luxury Tented Camp

Tradiční stanové chatky jsou výbornou volbou pro safari v Africe. Nabízí vám dostatečné pohodlí a současně autenticitu a blízké sepětí s přírodou.

Kromě něj lze využít také migrační Heritage Migration Camp. Ten v průběhu roku mění svou polohu podle toho, kde se v daném období nachází velká stáda zvířat účastnící se tzv. Velké migrace. Ušetříte tak čas na přejezdech mezi místem pobytu zvířat a vaším ubytováním. V lednu až březnu se nachází na jihu parku v oblasti Ndutu, v červenci až říjnu v severní části v oblasti Kogatenge.

Vybavení Serengeti Heritage Luxury Tented Camp

Kemp tvoří třináct prostorných a pohodlných stanových chatek, jedna velká společenská chatka s pohovkami, knihami a televizí a jedna společná jídelní chatka s dřevěným nábytkem pro pohodlné stolování.

Společenská chatka v Serengeti Heritage Luxury Tented Camp
Společenská chatka v Serengeti Heritage Luxury Tented Camp

Stanové chatky mohou být jednolůžkové, dvoulůžkové (manželské nebo twin postele) nebo také třílůžkové. Vybavení je spíše jednoduché a funkční.

Twin postele v Serengeti Heritage Luxury Tented Camp
Twin postele ve stanové chatce

Propojení s přírodou je umožněno díky velkým vzdušným stahovacím oknům. Takže můžete přímo z pohodlí vašeho stanu pozorovat v okolí se pohybující divoká zvířata.

Pozorování divoké přírody je možné přímo ze stanu.
Pozorování divoké přírody je možné přímo ze stanu.

V Heritage Luxury Tented Camp můžete počítat s dobrým jídlem připraveným z čerstvých surovin na místě a také dobře vybaveným barem. K dispozici je v průběhu celého dne velký výběr jídel a nápojů. Samozřejmostí je ochotný a přátelský personál.

Pohodlná restaurační chatka v Heritage Migration Camp
Pohodlná restaurační chatka v Heritage Migration Camp

Kemp je také vybaven spolehlivým a nepřerušovaným zdrojem elektrické energie v chatkách i společných prostorech a WIFI připojením ve společných prostorech a nejbližších chatkách. K dispozici jsou nabíjecí kabely pro běžné typy telefonů. Mezi nabízenými službami je i praní a žehlení prádla.

Stanové chatky nabízí dostatek místa, velké, pohodlné a čisté postele a jednoduchou privátní koupelnu se splachovacím záchodem, umyvadlem a sprchou se studenou i teplou vodou (solární ohřev).

K dispozici máte privátní koupelnu
K dispozici máte privátní koupelnu

Každý večer za soumraku se v areálu rozhoří oheň, který zve k posezení a seznámení se s ostatními turisty a k výměně zážitků z právě uplynulého dne.

Posezení u ohně je vždy příjemným zážitkem
Posezení u ohně je vždy příjemným zážitkem
Také si můžete zatancovat
Také si můžete zatancovat
A nebo to jde i takto :-)
A nebo to jde i takto 🙂

Více informací o Serengeti Heritage Luxury Tented Camp

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Doporučené programy zahrnující ubytování v Heritage Luxury Tented Camp jsou:

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.