Tanzania Bush Camp

Tanzania Bush Camp se nachází v centrální části Seronera národního parku Serengeti, místa kde je celoročně velký výskyt divokých zvířat. Jeho cílem je poskytnout hostům autentický zážitek z tanzanské buše.

Nábytek a doplňky stanových chatek i společných prostor jsou pečlivě vybírány, přednost dostaly přírodní materiály a tradiční africký safari styl.

Součástí kempu je dvanáct prostorných a pohodlných stanových chatek. Ty nabízí dostatek místa, pohodlné postele, křeslo, psací stůl a privátní koupelnu se splachovacím záchodem, umyvadlem a sprchou s teplou i studenou vodou.

Propojení s přírodou je umožněno díky velkým vzdušným stahovacím oknům a vchodu. Přímo z kempu můžete občas pozorovat z bezpečného prostředí nedaleko se nacházející divoká zvířata.

V areálu se nachází velká společenská chata a samostatný velký jídelní stan se stylovým dřevěným nábytkem pro pohodlné stolování.

V Tanzania Bush Camp Mobile můžete počítat s dobrým jídlem připraveným z čerstvých surovin na místě a také dobře vybaveným barem. Samozřejmostí je ochotný a přátelský personál.

Kemp je také vybaven spolehlivým a nepřerušovaným zdrojem elektrické energie v chatkách i společných prostorech. K dispozici jsou nabíjecí kabely pro běžné typy telefonů, fény, minibary, LED TV, praní prádla a jiné služby. Ve společných prostorech a nejbližších chatkách je k dispozici wifi připojení k internetu.

Každý večer se ve společenské místnosti nebo o venkovního ohniště můžete seznámit s ostatními turisty a vyměnit si zážitky z právě uplynulého dne.

Spolehnou se můžete na ochotný a přátelský personál.