TULIA Boutique Hotel & Spa

Tulia Boutique Hotel & Spa nabízí 23 pokojů pro hosty, kteří hledají klidné, stylové, příjemné a komfortní ubytování v Arushi. Součástí hotelu jsou i lázně a wellnes.
Tulia Boutique se nachází v oblasti Sakina, cca 150 metrů od hlavní silnice White Rose Road. Je to přibližně 45 minut jízdy od mezinárodního letiště Kilimanjaro (KIA).

Ubytování

Tulia Boutique Hotel nabízí standardní dvoulůžkové pokoje (double a twin), standardní třílůžkové pokoje, a také nadstandardní dvoulůžkové pokoje Deluxe a Premier (double a twin) a apartmán Suite.

Restaurace Savannah

Restaurace Savannah nabízí africkou i mezinárodní kuchyni, včetně asijské, indické a italské. Moderní prostředí, pozorný servis a dobré jídlo připravené týmem kuchařů z čerstvých surovin lákají k vyzkoušení.

Objednat si můžete také jídlo na pokoj nebo do zahrady.

Bar Savannah

V Savannah baru si můžete dopřát řadu domácích i zahraničních alkoholických i nealkoholických nápojů, včetně koktejlů inspirovaných regionem Kilimandžáro.

K dispozici je i zahradní bar, kde můžete relaxovat za zpěvu ptáků.

Bazén

Můžete se osvěžit se ve venkovním bazénu a užívat si přitom uklidňujících zvuků malého vodopádu a vůně růžových keřů v okolní zahradě.

Lázně a wellnes

Pobyt v Tulii se neobejde bez návštěvy místních lázní a wellnesu. Můžete se zeptat recepčního na aktuálně dostupné procedury, které zahrnují masáže, peelingy a další.

Vybavení

Hotel nabízí hostům další vybavení a služby, mezi které patří například možnost praní prádla, bezplatný Wi-Fi internet, kávovar na pokoji s bezplatnými sáčky kávy a čaje, toaletní potřeby, klimatizace, moskytiéry a HDTV s plochou obrazovkou a se satelitními kanály.

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Doporučené programy které mohou zahrnovat před/po safari ubytování v TULIA Boutique Hotel @ Spa jsou:

Safari s ubytováním v chatkách

Safari s ubytováním ve stanech

Velká migrace v Serengeti

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.