Strava během safari s ubytováním ve stanech

Strava během safari je vždy důležitou součástí celkového zážitku z dovolené. I během safari s ubytováním ve stanech můžete počítat s kvalitní a chutnou stravou. Během celého safari s vámi bude cestovat náš kuchař, který si před zahájením cesty nakoupí čerstvé suroviny na trhu v Arushi a podle potřeby je bude průběžně doplňovat od místních farmářů. Po celou dobu safari vám pak bude z těchto surovin pomocí kvalitního kempingového vybavení připravovat i v odlehlé africké divočině kvalitní jídla. Vy si tak budete moci v klidu a spokojeně užít svou zaslouženou dovolenou.

Snídaně

Ke snídani budete mít během safari na výběr z těchto položek:

Ovocný džus, ovoce, cereálie / kaše, vejce, chléb / francouzský toast / prostý toast / palačinky, salám, margarín, džem / med, čaj / káva / horká čokoláda.

Milovníci teplé snídaně si mohou dopřát vařené vejce, špenátovou omeletu nebo smažené vejce se slaninou a chlebem.

Pokud si budete přát, může vám kuchař přiravit i balíček se snídaní na cesty a vy tak můžete na safari vyrazit co nejdříve a strávit na něm celý den.

Obědy

Během safari (nejen při ubytování ve stanech) je většinou připraven oběd ve formě piknikového balíčku, díky kterému nebude přes den při pozorování zvěře v divočině ztrácet čas přesuny do kempu. Počítat můžete s:

Plátky mrkve a okurky, plátky avokáda, vařené vejce, zeleninové / masové kotlety, sendviče (vejce / sýr / salám, rajčata / tuňák / maso / arašídové máslo), ovoce. Dále vařené vejce, sýr, francouzské toasty / chléb.

Večeře

Na večeři je k dispozici polévka dne, chléb, salát, rýže / těstoviny / brambory, kuře / maso, míchaná zelenina (mrkev / francouzská fazole / zelí), čočka, ovocný salát, ovoce s krémem, čaj / káva / horká čokoláda.

Typická hlavní jídla jsou:

  • špagety s masovou omáčkou
  • ryby s rýží
  • smažené hovězí a pečené brambory, rýže, mrkev, zelí
  • pečené kuře se zeleninou
  • smažená rýže, zelený pepř, mrkev

Snacks

Na svačinku během dne dostanete arašídy, brambůrky, popcorn nebo sušenky.

Strava během safari s ubytováním ve stanech
Strava během safari s ubytováním ve stanech

<< Návrat k nabídce safari