Keys Hotel Moshi

Adresa: Uru Road, Old Moshi 0933, Tanzanie.

Keys Hotel je ideálně umístěný v Moshi na jednom z nejpopulárnějších míst nedaleko od centra. Nachází se 25 km od hory Kilimandžáro, a je tak vhodnou základnou pro turisty pokoušející se o výstup na Kilimandžáro.

Hosté si mohou vybrat z 30 prostorných, klimatizovaných a komfortních pokojů s vlastní koupelnou, chladničkou a televizí.

Prostorné a komfortní pokoje v Keys Hotel
Prostorné a komfortní pokoje v Keys Hotel
Vybavení pokojů v Keys Hotel
Vybavení pokojů v Keys Hotel

K dispozici je restaurace i bar s širokým výběrem jídel i nápojů. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování.

Bar s bohatým výběrem nápojů
Bar s bohatým výběrem nápojů
Venkovní i vnitřní restaurace
Venkovní i vnitřní restaurace

Keys Hotel Travel & Tours nabízí úplný servis a všechno základní vybavení pro pohodlí každého cestovatele. Přímo v zařízení je pro vás přepraveno například: Wi-Fi zdarma ve všech pokojích, 24-hodinová recepce a pokojová služba, nonstop bezpečnostní služba, směnárna, úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, služba rezervace vstupenek a další služby.

V celému hotelu panuje příjemná atmosféra a duch Kilimandžára.

Hotel slouží jako základna pro výstup na Kilimandžáro
Hotel slouží jako základna pro výstup na Kilimandžáro

Ať už jste milovník fitness nebo jen hledáte způsob uvolnění po náročném dni, můžete využít rekreační vybavení, jako je například venkovní bazén, lázně, masáž, kulečník.

Venkovní bazén
Venkovní bazén

Více informací o Keys Hotel Moshi

V případě zájmu se můžete podívat na recenze hotelu na portálu Trip Advisor. Hosté mu dali hodnocení 4 z 5 možných. Oceňují lokalitu, čistotou, služby i poměr mezi kvalitou a cenou.

Nabídka na výstup na Kilimandžáro

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii s výstupem na Kilimandžáro, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních itinerářů od Serengeti Joy Tours.

Doporučené programy, které mohou zahrnovat ubytování v Keys Hotel Moshi:

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní programy pro výstup na Kilimandžáro, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.