KIA Lodge

Adresa: 11279 Boma la Ngombe, Tanzánie

Vzdálenosti: 5 minut jízdy od letiště Kilimandžáro (JRO), 1 a 1/4 hodiny jízdy do Arushi.

KIA Lodge nabízí autentické africké a současně komfortní ubytování v chatkách nedaleko letiště Kilimandžáro (JRO). Z areálu je krásný výhled na nejvyšší pohoří Afriky, majestátní Kilimandžáro.

KIA Lodge

V KIA Lodge můžete počítat s prostornými a komfortně zařízenými chatkami na vrcholku kopce s dobrým výhledem do okolí, pěknou zahradou, s dobrým jídlem, ochotným personálem a WIFI připojením.

Chatky nabízí dostatek místa, klimatizaci (nemusí být k dispozici 24/7), jednu velkou nebo dvě menší pohodlné postele s moskytiérou, pracovní stůl, trezor a privátní koupelnu se záchodem.

Na recepci vám vždy ochotně poradí a objednat si u nich můžete za poplatek například tradiční masáže.

V průběhu celého dne se můžete ponořit do venkovní bazénu a relaxovat za současného pozorování okolních hor a savany.

V areálu se nachází různé společné prostory, jako třeba obchod se suvenýry, restaurace s africkou i mezinárodní kuchyní, venkovní bar a venkovní posezení s ohništěm. K dispozici je v průběhu celého dne velký výběr jídel a nápojů.

Můžete se podívat i na krátké video na Youtube se záběry z KIA Lodge.

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.

Nabídka na výstup na Kilimandžáro

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii s výstupem na Kilimandžáro, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních itinerářů od Serengeti Joy Tours.

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní programy pro výstup na Kilimandžáro, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.