Lilac Camp Site & Tented Camp

Adresa: Mnada Wa Zamani Street, Mto wa Mbu, Lake Manyara National Park, Tanzanie.

Web: https://lakemanyaralilac.weebly.com/

Vzdálenosti: 10 minut jízdy od Lake Manyara, 50 minut jízdy od kráteru Ngorongoro, 90 minut jízdy od parku Tarangire a 2 hodiny jízdy z Arushi.

Cílem Lilac Campsite and Tented Camp je nabídnout jednoduché a cenově dostupné ubytování během vašeho safari v severní Tanzánii. Areál se nachází v přírodním prostředí mezi akáciemi. Jedná se o soukromý ohraničený a hlídaný kemp.

Lilac Camp Site & Tented Camp nabízí tři druhy ubytování: váš stan v kempu, Standard Cottage Tent (standardní stanová chatka) a African Cottage (africká chatka).

Lilac Camp Site & Tented Camp
Africké chatky mezi akáciemi

V hlavní budově se nachází hala, jídelna a bar. Zde máte k dispozici zdarma wifi připojení. Kapacita jídelny je až 30 osob. V baru najdete pivo, Konyagi (místní gin), whisky, brandy, energetické nápoje a nealkoholické sycené nápoje. Obsluha baru umí rovněž připravit klasické míchané alkoholické nebo nealkoholická nápoje včetně Dawa, což je typický východoafrický míchaný nápoj z vodky, medu a čerstvé limetkové šťávy.

Večer si můžete dopřát také posezení u ohně s ostatními

Stan v kempu

V Lilac Campsite and Tented Camp si za příslušný poplatek můžete postavit vlastní stan. V místě je k dispozici veřejné WC a umývárna.

Standard  Cottage Tent (standardní stanová chatka)

V Lilac Campsite and Tented  Camp je momentálně devět stanových chatek, nabízejících větší pohodlí a soukromí než stan v kempu. Každá má vlastní splachovací WC, sprchu a postel s matrací a moskytiérou.

Standard  Cottage Tent (standardní stanová chatka)
Standard  Cottage Tent (standardní stanová chatka)

African Cottage (africká chatka)

V Lilac Campsite and Tented  Camp se momentálně nachází tři African Cottages (africké chatky), nabízející větší pohodlí a soukromí než stan v kempu. Chatky mají vlastní splachovací WC, sprchu a postel s matrací
a moskytiérou.

African cottage (africká chatka)
African Cottage (africká chatka)