Mara Mara Tented Lodge

Adresa: Serengeti National Park, Kogatende, Tanzania

Vzdálenosti: 15 minut jízdy od Kogatende Airstrip, 3 hodiny jízdy od Seronera Airstrip, 5-6 hodin jízdy od kráteru Ngorongoro a 8-9 hodin jízdy z Arushi.

Mara Mara Tented Lodge nabízí autentické africké a současně komfortní ubytování ve stanových chatkách v severní části národního parku Serenegeti. Toto místo a jeho okolí je centrem všeho dění v národním parku Serengeti během velké migrace v období od června do listopadu. Nachází se nedaleko řeky Mara a keňských hranic.

Mara Mara Tented Lodge

V Mara Mara Tented Lodge můžete počítat s prostornými a komfortně zařízenými stanovými chatkami, dobrým jídlem, ochotným personálem, spolehlivým solárním zdrojem elektrické energie a WIFI připojením.

Stanové chatky nabízí dostatek místa, pohodlné postele (jedna velká nebo dvě menší) a privátní koupelnu se záchodem.

Pokoje jsou napojeny na venkovní terasu, díky které můžete přímo z pohodlí vašeho pokoje pozorovat nedaleko se pohybující divoká zvířata.

Kromě klasické koupelny jsou chatky vybaveny také zajímavou venkovní sprchou, která umocňuje pocit spojení s africkou přírodou.

Večer po skončení safari a nebo i kdykoliv v průběhu celého dne se můžete ponořit do venkovní bazénu a relaxovat za současného pozorování africké přírody.

V areálu se nachází různé společné prostory, jako třeba společenská místnost, restaurace, jídelna a venkovní posezení s ohništěm, vybízející k seznámení se s ostatními turisty a k výměně zážitků z právě uplynulého dne. K dispozici je v průběhu celého dne velký výběr jídel a nápojů.