Africa Safari Arusha

Africa Safari Arusha je stylová lodge ve vesnici Sakina na okraji města Arusha. Nabízí atmosféru autentických safari lodgí, které jsou tak oblíbené v národních parcích, a to ještě předtím, než na safari vyrazíte, nebo po vašem návratu ze safari. Dopřát si ji můžete za zlomek ceny, který za podobné ubytování zaplatíte uvnitř národních parků.

Africa Safari lodge se nachází na úpatí hory Mount Meru, takže z balkonů pokojů se nabízejí výhledy za světly města Arusha a na okolní hornatou krajinu.

Ubytování

V areálu se nachází 8 standardních pokojů a 8 luxusních pokojů, obklopených svěžími zelenými zahradami.

Pokoje standard

Standardní pokoje jsou v dvoupatrové budově se 4 pokoji na každém patře.

Příjemné a kompaktní pokoje mají moderní vzhled. Každý pokoj je vybaven manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, posezením, koupelnou s umyvadlem, sprchou a WC, nočním stolkem, stojanem na zavazadla a velkým oknem. Ve vybavení najdete i zařízení na přípravu kávy/čaje, nabíjecí stanice pro mobilní telefony a fotoaparáty a moskytiéru.

Pokoje Luxury

Pokoje Luxury jsou ve 4 samostatných kruhových budovách se dvěma podlažími, každé patro je místnost.

Velmi prostorné pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky a na vyžádání je možné umístit přistýlku pro dítě nebo třetí osobu. Pokoj doplňuje koupelna s umyvadlem, sprchou a toaletou, posezení, toaletní stolek a stojan na zavazadla. Ve vybavení najdete i zařízení na přípravu kávy/čaje, nabíjecí stanice pro mobilní telefony a fotoaparáty a moskytiéru.

Luxury pokoje jsou opravdu velmi stylové, příjemné, prostorné, s velmi dobrou koupelnou a to vše za velice rozumnou cenu.

Areál

Hosté si mohou užít hezký bazén s lehátky, polootevřenou restauraci s krbem pro chladnější večery a velmi unikátní stromový bar. Stromový bar v lodgi Africa Safari přispívá k jeho unikátní atmosféře a je to jedno z mála míst v Arushi, kde si můžete dopřát některé ze skvělých speciálních piv z malého místního minipivovaru s názvem Twiga. V případě zájmu vám domluvíme i exkurzi v tomto minipivovaru (trvá asi 20 minut a je zdarma, jen je třeba se předem nahlásit).