Výstup na Kilimandžáro

Kilimandžáro je horský masiv nacházející se v Tanzanii téměř na rovníku poblíž města Moshi při hranici s Keňou. Skládá se ze tří dnes už nečinných vulkánů – Shira, Mawenzi a Kibo. Na vulkánu Kibo se ve výšce 5895 m n. m nachází nejvyšší bod Tanzanie a zároveň celého Afrického kontinentu – vrchol Uhuru (česky vrchol svobody).

Hora Kilimandžáro je od roku 1973 součástí Národního parku Kilimandžáro. V roce 1987 byla zdejší krajina prohlášena světovým dědictvím UNESCO.

Pomůžeme vám vybrat tu nejlepší variantu výstupu na Kilimandžáro. V naší standardní nabídce najdete:

Některé odkazy vedou (zatím) na naše anglické stránky s detailním popisem. Na překladu do češtiny pracujeme.

Více informací v češtině o různých možnostech výstupu na Kilimandžáro najdete na stránkách www.vystupnakilimandzaro.cz, vytvořených našimi českými klienty. Konkrétně na nich dostanete odpovědi na otázky kdy je nejvhodnější doba pro výstup na Kilimandžáro, jaká je nejvhodnější trasa pro výstup na Kilimandžáro, co si na takový výstup musíte připravit a kolik vás to bude asi stát.

Uvítáme jakékoliv vaše dotazy a připomínky. Poradíme vám s výběrem a organizací dovolené. Rádi vám připravíme nabídku na míru podle vašich konkrétních požadavků.

Jsme tu pro vás!

Nemáte rádi kontaktní formuláře? Tak nám prostě pošlete email na adresu info@serengetijoytours.cz.
A nebo nám zavolejte na +420 606 714 622.