Gombe Luxury Tented Camp

Gombe Luxury Tented Camp je malý kemp, který nabízí ubytování v komfortních stanových chatkách citlivě včleněných do divoké africké přírody národního parku Gombe mezi horami a břehem jezera Tanganyika. Nachází v severní části parku nedaleko potoku Mitumba. Má svou vlastní pláž na břehu jezera, která je hostům v kempu k dispozici.

Gombe Luxury Tented Camp
Gombe Luxury Tented Camp

Stanové chatky nabízí dostatek prostoru, v oblasti vyrobené dřevěné postele s pevnou matrací, stůl, židle, noční lampy a věšáky na oblečení, vše v africkém stylu. Všechny stany jsou včetně vlastního sociálního zařízení (záchod a sprcha s teplou vodou).

Vybavení stanových chatek v Gombe Luxury Tented Camp
Vybavení stanových chatek

Všechny stany se nachází na vyvýšených dřevěných plošinách, aby poskytovaly dokonalý výhled na temně modré vody jezera Tanganika s ikonickými oranžovočervenými západy slunce, na pohoří Kongo a na siluety místních rybářů na jezeře. Všechny mají také nad sebou pevnou střechu poskytující maximální ochranu. Vlastní stany jsou vyrobeny z odolného plátna se stahovacími okny a dveřmi.

Stanové chatky na dřevěných plošinách
Stanové chatky na dřevěných plošinách

Po náročném lezení po kopcích a pozorování šimpanzů je Gombe Tented Camp ideální místo, kde si můžete v klidu lesa a v pohodlí odpočinout a dobít energii.

Jídelní kout se nachází pár metrů od vod jezera Tanganika. Je postavený na vyvýšené dřevěné palubě nad zemí. Určitě můžete očekávat kvalitní, chutnou a vydatnou stravu, kterou si po celodenním náročném treku užijete dvojnásob. K dispozici je také salonek a bar.

Večer si můžete posedět u táboráku na pláži a užívat si západy slunce. Noc strávíte pod africkým nebem v těsném sepětí s přírodou.

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Gombe Luxury Tented Camp je základnou pro treky za šimpanzi v národním parku Gombe.

Doporučené programy zahrnující ubytování v Gombe Luxury Tented Camp:

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.