Proč s námi?

Jsme Serengeti Joy Tours!  Jsme doma v Tanzanii, narodili jsme se tady, známe ji dokonale a máme ji rádi. Už od roku 2012 pomáháme našim klientům z celého světa splnit si své sny o exotické dovolené. A to je práce, která nás baví.

Naše organizace, naše ceny

Moshi je výhodná základna pro výstup na Kilimandžáro, Arusha je zase hlavní základna pro výstup na Mount Meru a safari výlety do okolních národních parků (Serengeti, Ngorongoro, Tarangire, Lake Manyara a Arusha). My máme kanceláře a tým vlastních zkušených lidí v obou těchto městech, Moshi i Arusha, a další spolupracovníky a partnery v dalších místech v Tanzanii, včetně souostroví Zanzibar. Proto jsme vám během vašeho pobytu stále nablízku a připraveni pomoci.

Serengeti Joy Tours - jsme vám nablízku.

Když si objednáte váš pobyt v Tanzanii bez zprostředkovatelů přímo od nás, tanzanské cestovní kanceláře, získáte kvalitní a prověřené služby za výhodnou cenu.

Naši nabídku jsme zvyklí přizpůsobit vašim očekáváním a cenovým možnostem. Máme zkušenosti se skupinovými i privátními výlety, zajišťujeme ubytování u našich prověřených partnerů v různých cenových relacích (od kempů až po luxusní hotely) a pomůžeme vám vybrat ten nejlepší termín.

Ještě předtím, než za námi přijedete do Tanzánie, vám pomůžeme si vybrat na cestu to správně vybavení a dobře se připravit.

S námi se navíc nemusíte obávat velkých záloh, které by vám propadly, v případě, že byste na vaši dovolenou nemohli odjet z nějakých neočekávaných důvodů. Na rozdíl od jiných kanceláří, vyžadujících běžně 30-50% ceny dlouhou dobu předem, nám většinou stačí záloha 10-15%. Můžete ji zaplatit převodem v USD na tanzanský účet, nebo i v českých korunách na český účet, takže ušetříte na poplatcích. A zbytek potom můžete zaplatit až po příjezdu v naší kanceláři v Tanzanii v amerických dolarech, hotově nebo kartou.

Kompletní obchodní podmínky pro české a slovenské klienty naleznete zde.

Naši průvodci v horách nebo na safari

Všichni naši průvodci jsou specializovaní buď na treky v horách (především Kilimandžáro a Mount Meru), nebo na safari výlety. Mají za sebou teoretickou přípravu ukončenou náročnými zkouškami i řadu let praxe. Jsou to lidé, kterým stoprocentně věříme, a kterým i vy můžete důvěřovat, že vám zajistí nezapomenutelnou a bezpečně strávenou dovolenou. Před každým trekem nebo výletem se s vámi naši průvodci setkají, poskytnou vám podrobné organizační a bezpečnostní informace, dohodnou s vámi podrobný itinerář, zkontrolují vaše vybavení a zodpoví jakékoliv last-minute dotazy. Vy tak budete vědět, že na vás během pobytu v Tanzanii nečeká žádné nepříjemné překvapení.

Porada s průvodci

V případě že věci nevyvíjí podle plánu, jsme k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu na telefonu, tak aby bylo možné rychle reagovat na jakoukoliv vzniklou situaci.

Naše vozidla pro safari

Naše společnost Serengeti Joy Tours provozuje vlastní vozidla pro safari výlety. Používáme automobily značky Toyota Land Cruiser. Proč? Protože jsou nejlepší. Především je pro nás důležitá jejich bezpečnost a spolehlivost.

Naše vozy mají speciální úpravu pro safari, zahrnující zvětšený vnitřní prostor pro dostatečné pohodlí až sedmi osob uvnitř vozu a výsuvnou střechu pro bezpečné a ničím nerušené pozorování a fotografování zvířat.

Naši řidiči a průvodci jsou během safari vybavení rádiovými vysílačkami a jsou ve spojení s ostatními řidiči. Díky tomu jsou schopni velmi rychle reagovat na pohyb zvířat po parku a zajistit vám tak ta nejlepší aktuální místa pro pozorování. 

V autě máme lednici dostatečně velkou pro zásoby chlazené pitné vody na celý den. A také doplňkový panel s elektrickými zásuvkami pro dobíjení vašich mobilních telefonů, fotoaparátů a jiných elektrických udělátek.

Toyota Land Cruiser se speciální úpravou pro safari:

Toyota Land Cruiser v provedení pro safari

Uspořádání sedadel uvnitř vozu:

Toyota Land Cruiser v safari provedení

Naše speciálně upravené vozy pro safari nabízí spoustu místa pro čtyři osoby v zadní části vozu. Další místo je k dispozici na sedadle vedle řidiče a v krajním případě lze někdy získat ještě jedno místo uprostřed zadní řady místo ledničky. K dispozici máme také prodloužené verze těchto vozů se dvěma sedadly navíc a celkovou kapacitou sedm osob (šest vzadu + jedno vedle řidiče).

Po každém návratu ze safari prochází vozidla technickou kontrolou, aby se minimalizovalo riziko problémů při příští cestě.

Recenze

Zajímá vás, co o nás napsali naši zákazníci z celého světa, včetně České a Slovenské republiky? Můžete se podívat na naše recenze na cestovatelském portálu Trip Advisor. Jsme rádi, že s námi byli naši zákazníci v minulosti spokojení a dali nám průměrné hodnocení téměř 4,9 z 5 možných. Děkujeme!

Z recenzí českých a slovenských zákazníků na Trip Advisor vybíráme:

Licence k nabízení turistických služeb

Licence od tanzanského ministerstva přírodních zdrojů a turismu
Licence od tanzanského ministerstva přírodních zdrojů a turismu