Kizumba Campsite

Cílem Kizumba Campsite je nabídnout cenově dostupné ubytování během vašeho safari v severní Tanzanii. Je dobrou volbou pro safari ve stanech, obzvláště pokud je jeho součástí návštěva národního parku Lake Manayra, protože Kizumba Campsite se nachází na kopci nedaleko od vjezdu do parku Lake Manyara s hezkým výhledem na jezero z terasy v kempu.

Areál se nachází v přírodním prostředí nedaleko od hlavní silnice. Jedná se o soukromý, ohraničený a hlídaný kemp.

Součástí areálu je také recepce a jídelna. Ve společných prostorách je k dispozici wifi a malý koutek se suvenýry.

Zákazníci chválí v recenzích příjemnou atmosféru a ochotný personál kempu. Součástí hlavní budovy je terasa s výhledem na jezero a vedle budovy je i ohniště a posezení, kde můžete trávit večery s ostatními hosty a sdílet svoje zážitky ze safari.

Některé večery můžete zhlédnou kulturní vystoupení místních hudebníků a tanečníků. K zakoupení jsou také výrobky místních malířů a jiných umělců.

Druhy ubytování

Vlastní stan v kempu

V Kizumba Campsite je možné si za příslušný poplatek postavit vlastní stan. V místě je k dispozici společné WC, umývárna se sprchami a budova na přípravu jídla kuchaři cestovních kanceláří.

Safari stany s postelemi

Kizumba Camp nabízí také různě velké vlastní stany s postelemi, které jsou prostornější a pohodlnější a přitom jsou za stejnou cenu jako spaní na zemi na matraci v obyčejném stanu.

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.