3 dny trek v horách Udzungwa

Na tento trek v horách Udzungwa můžete vyrazit v průběhu celého roku, ovšem především v období od března do května je třeba počítat se zvýšenými srážkami. Pokud máte možnost, naplánujte si trek od června do února, ideálně pak přímo v období sucha od června do přibližně poloviny listopadu.

Tento program je vhodný pro turisty, kteří už dříve absolvovali pozorování zvěře ze safari auta a chtějí pokračovat v prozkoumávání dalších tanzanských národních parků „po svých“.

Den 1: Morogoro – Udzungwa National Park

Po snídani v Morogoro (alternativně v Dar es Salaamu), následuje přesun do národního parku Udzungwa na pěší trek a safari v parku. Máte zde možnost poznat i zvířata a rostliny, která je nemožné spatřit v jiných parcích jinde na světě (endemické druhy). Ze zvířat můžete narazit na red colubus, Sanje crested manabrey, slony, buvoly, levharty, antilopy vrané, krokodýly a velké množství různých ptáků.

Večer krátký přesun do TANAPA chatky (TANAPA banda) umístěné přímo uvnitř parku. Zde strávíte unikátní noc pod africkým nebem v těsném sepětí s přírodou.

Snídaně: není součástí nabídky
Oběd: připravený piknikový balíček
Večeře: TANAPA banda
Ubytování: TANAPA banda

Den 2: Udzungwa National Park

Po snídani, pokračování treku v národním parku Udzungwa. Prozkoumat můžete mimo jiné vodopády Sanje a další zajímavá místa.

Snídaně: TANAPA banda
Oběd: připravený piknikový balíček
Večeře: TANAPA banda
Ubytování: TANAPA banda

Den 3 Udzungwa (Mikumi) – Morogoro

Po snídani máte na výběr ze dvou možností. Buď můžete pokračovat dopoledním trekem v horách Udzungwa. Nebo se můžete přesunout na půldenní klasické safari do národního parku Mikumi, oblíbeného díky zvířatům, jako jsou sloni, buvoli, zebry, pakoně, žirafy, hroši a další.

Odpoledne následuje transfer do Morogoro, případně do Dar es Salaamu.

Snídaně: TANAPA banda
Oběd: připravený piknikový balíček
Večeře: není součástí nabídky
Ubytování: není součástí nabídky

Poznámka: U sdílených safari může být program (například pořadí jednotlivých aktivit) přizpůsoben potřebám ostatních účastníků a aktuálním okolnostem, při zachování jeho celkového obsahu.

Grafické znázornění itineráře

3 dny trek v horách Udzungwa
3 dny trek v horách Udzungwa

Fakultativní služby a výlety

  • Ubytování před a/nebo po skončení safari ve městě Morogoro nebo Dar es Sallam.

Více informací o národních parcích zahrnutých do programu

Nesplnil standardní program vaše očekávání? Dejte nám vědět, a my vám jej upravíme podle vašich požadavků.

Mám zájem o cenovou nabídku

V případě zájmu o cenovou nabídku na tento safari program vyplňte prosím formulář níže a klikněte na tlačítko „ODESLAT POPTÁVKU“ na jeho konci.    Nemáte rádi kontaktní formuláře? Tak nám prostě pošlete email na adresu info@serengetijoytours.cz.
    A nebo nám zavolejte telefonicky / pomocí aplikace WhatsApp na +420732599863.

    Další standardní safari programy

    << Návrat k nabídce Safari nejen v Serengeti