Seronera Nyani Campsite

Adresa: Seronera, Tanzania

Vzdálenosti: 15 minut jízdy od Seronera Airstrip, 3 hodiny jízdy od kráteru Ngorongoro a 5-6 hodin jízdy z Arushi.

Cílem Seronera Nyani Campsite je nabídnout jednoduché a cenově přijatelné ubytování během vašeho safari v národním parku Serengeti. Nyani je jedním z několika menších neoplocených tábořišť, jež jsou součástí skupiny Seronera campsites v Seronera River Valley v centrální části parku Serengeti. Nachází se nedaleko turistického informačního centra v parku Serengeti.

Seronera Nyani Campsite
Seronera Nyani Campsite

V Seronera Nyani Campsite si za příslušný poplatek můžete postavit vlastní stan. V místě je k dispozici veřejné WC a umývárna s tekoucí studenou vodou.

Seronera Nyani Campsite umývárny a záchody.
Seronera Nyani Campsite umývárny a záchody.

Součástí areálu je zděná budova na přípravu jídla a společná jídelna.

K dispozici je elektřina ze solárních panelů, která napájení osvětlení společných prostor.

V Seronera Nyani campsite neočekávejte komfort, ale spíše dobrodružství a sepětí s přírodou. V noci zažijete nádherné zvuky Afriky včetně poblíž chechtajících hyen a zářící hvězdy nad vámi. Vzhledem k tomu, že kemp není oplocený, je třeba v noci dodržovat základní bezpečnostní opatření a pokyny vašeho průvodce.

Seronera Nyani Campsite
Seronera Nyani Campsite

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.