Mbugani Seronera Camp

Adresa: Seronera, Tanzania

Vzdálenosti: 15 minut jízdy od Seronera Airstrip, 2-3 hodiny jízdy od kráteru Ngorongoro a 5-6 hodin jízdy z Arushi.

Mbugani Seronera Camp nabízí pohodlné ubytování ve stanových chatkách v centrální části národního parku Serenegeti. Nachází se nedaleko turistického informačního centra v parku Serengeti.

V Mbugani Seronera Camp můžete počítat s dobrým jídlem, dobře vybaveným barem, ochotným personálem, spolehlivým zdrojem elektrické energie v chatkách i společných prostorech a WIFI připojením.

Stanové chatky nabízí dostatek místa, dvě pohodlné „queen“ postele, privátní koupelnu se záchodem, umyvadlem a sprchou s teplou i studenou vodu a propojení s přírodou díky velkým vzdušným oknům.

Mbugani Seronera Camp

Přímo z kempu můžete pozorovat z bezpečné vzdálenosti nedaleké napajedlo, kde se shromažďují divoká zvířata.

Mbugani Seronera Camp

Každý večer za soumraku se v areálu rozhoří oheň, který zve k posezení a seznámení se s ostatními turisty a k výměně zážitků z právě uplynulého dne.

Mbugani Seronera Camp

Velký jídelní stan nabízí dřevěný nábytek pro pohodlné stolování. K dispozici je každý večer tříchodová večeře a výběr teplých i studených nápojů. V menu nechybí kvalitní vína z Jižní Afriky. V případě potřeby je možné oddělit stěny jídelního stanu a umocnit tak sepětí s africkou přírodou.

Mbugani Seronera Camp
Mbugani Seronera Camp

Můžete se podívat i na krátké video na Youtube se záběry z kempu.

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.