Panone Hotel King’ori

Turistický hotel Panone v King’ori se nachází 9 km od mezinárodního letiště Kilimanjaro JRO a je tak dobře umístěnou a cenově dostupnou volbou především pro ty, co potřebují před brzkým ranním odletem přespat blízko letiště. Hotel provozuje placenou dopravu na letiště.

Jedná se o ubytování nižší cenové kategorie. Kvalita pokojů, služeb a stravy odpovídá nižší ceně. Je vhodný především pro safari balíčky se spaním ve stanech. Pokud stojíte o komfortnější ubytování, zvolte KIA lodge nebo Airport Planet Lodge.

Hotel nabízí standardní turistické jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s klimatizací, bezplatným wifi a vlastní koupelnou se záchodem, sprchou, fénem a základními toaletními potřebami.

Všechny pokoje jsou vybavené rovněž psacím stolem, malou ledničkou, rychlovarnou konvicí s kávou a čajem a TV.

V areálu jsou vnitřní a venkovní společné prostory, mimo jiné zahrada, restaurace a bar, nepřetržitě otevřená recepce a směnárna.

Každé ráno se podává dobrá kontinentální nebo vegetariánská snídaně formou bufetu, která je v ceně ubytování.

V restauraci se podávají na objednávku pokrmy africké i mezinárodní kuchyně. Na požádání jsou k dispozici také vegetariánské, veganské a bezmléčné pokrmy.

Vedle hotelu je také malý místní fast-food s cenově dostupnými africkými jídly a malý market s potravinami a dalším zbožím.