Africa Safari Serengeti Ikoma

Africa Safari Serengeti Ikoma je komfortní safari ubytování umístěné v ekosystému Serengeti jen 300 metrů od hranice národního parku Serengeti, uvnitř rezervace kontrolované Úřadem pro ochranu přírody Tanzanie (TAWA).
Nachází se mezi parkem Serengeti a rezervacemi Grumeti a Ikorongo. Tato lokalita je ideální pro objevování Serengeti a okolních oblastí především v období, kdy se velká stáda účastnící se Velké migrace nacházejí v blízkém okolí a kolem řeky Grumeti (měsíce květen až červenec).

Lodge je prostorná a nabízí ubytování vyhovující každému rozpočtu, od kempu pro vlastní stany, přes obyčejné safari stany s postelemi až po vybavené komfortní safari stany s vlastními koupelnami a předsíněmi.
Spolu s TAWA rangerem se můžete v okolní rezervaci také vydat na pěší vycházky za zvěří, což v národním parku Serengeti není možné. Stejně tak můžete vyrazit v rezervaci na noční safari vyjížďku.

Ubytování

Safari Comfort stany

Safari Comfort stany nabízí hezké, prostorné a komfortní ubytování na velkorysé celkové ploše 50 m². Jsou vybaveny jednou manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem. Na požádání lze umístit ještě jednu přistýlku. K dispozici jsou moskytiéry.

Součástí stanu je vlastní koupelna se sprchovým koutem, evropská toaleta a umyvadlo.

Uvnitř stanu je pohodlné posezení a dostatek skříněk a úložných prostor. Také nabíjecí stanice pro telefony, foťáky a další zařízení.

Venku je terasa o velikosti 10 m² vybavená stolkem a židlemi. Ideální pro večerní relaxaci.

V areálu jsou také rodinné dva Safari Comfort stany s celkovou plochou 75 m2 a kapacitou až 6 osob (jedna manželská a dvě patrové postele).

Safari stany

Safari stany jsou menší, ale útulné. Nabízí základní, ale dostatečně komfortní ubytování se dvěma samostatnými postelemi za výhodnou cenu. U stanu je i menší venkovní posezení s výhledy na pláně Serenegeti.

K dispozici jsou sdílené umývárny s umyvadly a se sprchami a záchody, využít můžete také restauraci a bar.

Pro safari v národním parku Serengeti a chráněných rezervacích v jeho sousedství nabízí nepřekonatelný poměr mezi komfortem a cenou.

Kemp

V kempu je možné si za poplatek postavit vlastní stan.

K dispozici jsou sdílené umývárny s umyvadly a se sprchami a záchody, využít můžete také restauraci a bar.

Vybavení lodge

  • Prostor recepce pro společná setkání, hraní biliáru a dalších her.
  • Bar a restaurace
  • WIFI v restauraci a baru zdarma
  • Venkovní ohniště s posezením
  • Sejf
  • Voda ohřívaná solární energií
  • Generátory pro případ výpadků elektrické energie
  • 24 hodinová ostraha