Ngorongoro Wildlife Lodge

Kráter Ngorongoro je někdy označován jako osmý div světa. Velká kaldera hluboká 600 metrů hostí unikátní ekosystém s 20 000 velkými pasoucími se savci a největší koncentrací predátorů na Zemi. Ngorongoro Wildlife Lodge je postavený na okraji této kaldery a nabízí krásné výhledy do kráteru plného divoké zvěře.

Ngorongoro Wildlife Lodge na okraji kráteru Ngorongoro
Ngorongoro Wildlife Lodge na okraji kráteru Ngorongoro

Ubytování

Budova je postavena převážně z přírodního kamene a místního dřeva a harmonicky splývá s jejím okolním prostředím. Všech 80 prostorných pokojů je vybaveno panoramatickými okny s nádhernými výhledy na dno kráteru. Venkovní terasa lounge baru Rhino nabízí unikátní panoramatický výhled na celý kráter.

Ngorongoro Wildlife Lodge nabízí výhled z pokojů přímo na kráter
Ngorongoro Wildlife Lodge nabízí výhled z pokojů přímo na kráter

Moderní pokoje nabízejí poklidnou elegantní atmosféru. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, ústřední topení a moskytiéry nad větracími otvory.

80 pokojů zahrnuje dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi, dvoulůžkové pokoje s jednou manželskou postelí, jedno prezidentské apartmá a tři apartmá Junior. K dispozici jsou také propojené pokoje, speciálně navržené pro rodiny s dětmi.

Stravování v Ngorongoro Wildlife Lodge

Panoramatická restaurace s výzdobou z kamenných a dřevěných prvků nabízí elegantní stylovou atmosféru safari. Profesionální kuchaři připravují jídla podle mezinárodních i místních receptů.

Panoramatická restaurace v Ngorongoro Wildlife Lodge

Vybavení a služby

Lounge bar Rhino poskytuje ze své široké terasy úchvatný výhled na kráter Ngorongoro. Je to ideální místo, kde si můžete užít jasné africké nebe s dobrým koktejlem. Podél okraje balkonu jsou umístěny obří dalekohledy, kterými je možné sledovat divoká zvířata na dně kráteru.

Lounge bar Rhino v Ngorongoro Wildlife Lodge

Hosté si mohou nakoupit suvenýry v obchodě Boutique.

V televizním salonku můžete být informováni o událostech ve zbytku světa a nebo sledovat videa s informativními vysvětleními úžasné přírodní podívané, která se nachází přímo před vámi.

V dobře vybavené knihovně jsou kompletní informace o chráněné oblasti Ngorongoro, její krajině, archeologických nalezištích a kmenových skupinách.

V zařízení je k dispozici profesionální zdravotní sestra.

Mezi další nabízené služby patří kompletní úklidové služby, praní, hlídání dětí a také komunikační zařízení, jako je telefon a rádio. K dispozici je směnárna a přijímají se všechny hlavní kreditní karty.

Více informací o Ngorongoro Wildlife Lodge

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Doporučené programy které mohou zahrnovat ubytování v Ngorongoro Wildlife Lodge jsou:

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.