Lindrin Lodge

Lindrin Lodge nabízí hezké, stylové a komfortní ubytování nedaleko od Moshi. Často se využívá jako základna pro výstupy na Kilimandžáro. Můžete se zde ubytovat před výstupem a zanechat si zde věci, které nebudete potřebovat během výstupu.

Vybavení a prostředí je nadstandardní ve srovnání například se standardním Keys Hotel Annex, přitom navýšení ceny není velké. Poměr ceny a kvality služeb je zde velmi dobrý. Určitě můžeme doporučit všem, kdo chtějí mít ubytování nejen funkční, ale i hezké a stylové a celkově příjemné.

Vzhledem ke své poloze je výhodnou základnou pro výstupy trasou Lemosho a Machame. Není nutná zajížďka až do Moshi a potom zase návrat na příslušnou bránu parku, takže se ušetří něco málo času stráveného na silnici. Lze jej využít i pro trasy Marangu a Rongai, u těch už ale z hlediska času na silnici nehraje roli, jestli budete spát v Lindrin Lodge nebo někde v Moshi.

Okolí hotelu je klidné a bezpečné. Pokud si vyjdete na procházku, nenalepí se na vás hrozen prodejců všeho možného jako v jiných více turisticky exponovaných lokalitách.

K dispozici je také restaurace, bar, sdílený lounge, zahrada s dětským hřištěm, 24-hodinová recepce, sdílená kuchyň a směnárna.

Každý pokoj v hotelu má klimatizaci, šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo, ručníky a balkon.

Různé pokoje mají různý dekor ale všechny jsou prostorné, čisté a vkusně zařízené s využitím přírodních materiálů (dřevo, kov, látky).

Všichni hosté mají k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Lindrin Lodge podává denně chutnou snídani formou bufetu. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Na objednávku jsou v hotelové restauraci k dispozici také obědy a večeře.

Restaurace je nová, zařízená velmi kvalitním dřevěným rustikálním nábytkem s opravdu příjemnou atmosférou.

Ubytování nabízí velmi příjemné venkovní posezení v zahradě a u bazénu. Bazén je menší, ale hezký a láká k ponoření se a osvěžení.

K dispozici je venkovní bar, posezení s ohništěm a také malé travnaté hřiště.

Nabídka na výstup na Kilimandžáro

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii s výstupem na Kilimandžáro, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních itinerářů od Serengeti Joy Tours.

Doporučené programy, které mohou zahrnovat ubytování v Lindrin Lodge v Moshi:

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní programy pro výstup na Kilimandžáro, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.