Národní park Ruaha

Safari v Jižní Tanzanii

Parky jižní Tanzanie (Selous, Mikumi, Udzungwa, Ruaha) jsou méně známé a méně navštěvované než Serenegeti a Ngorongoro, které jsou hlavními lákadly v severní Tanzanii. Rozhodně ale mají také co nabídnout. Jižní parky mohou být divoké, také plné zvěře a najdete v nich na řadě míst i kvalitních kempy. Protože většina turistů navštěvuje parky na severu země, čeká vás většinou na safari v jižních parcích méně turistů, rozhodně ale divoká příroda a hodně divokých zvířat, včetně Velké pětky.

Pro parky v Jižní Tanzanii nemáme připraveny žádné standardizované programy. Vždy se nejdříve pobavíme o vašich představách a poté vám vypracujeme program na míru.

Pokud vyrážíte na safari z Dar es Salamu a máte omezený čas, pak je oblíbenou volbou snadno dostupný park Mikumi. O něco dále se nachází parky Selous a Udzungwa Mountains. Sem už zavítá méně turistů. V parku Udzungwa Mountains je oblíbený trek pralesem k vodopádům Sanje. Ale nejvíce odlehlý a nejméně navštěvovaný je park Ruaha. Ten je pro opravdové fajnšmekry, ale po cestě po suchých prašných cestách je třeba se opevnit trpělivostí. Odměnou vám bude nedotčená příroda se spoustou baobabů v údolí řeky Ruaha a množstvím divokých zvířat a velmi omezeným množství ostatních turistů, takže zážitek z nedotčené přírody nebude ničím rušen. Parky v jižní Tanzanii je možno výhodně kombinovat s pobytem v Dar es Salamu nebo odpočinkem na plážích Zanzibaru, kam se z Dar es Salamu můžete dostat lodí.

Můžete se podívat na podrobnější informace o národních parcích jižní Tanzanie, a vybrat si sami, co vás nejvíce zajímá.

Mám zájem o cenovou nabídku

V případě zájmu o cenovou nabídku na safari program v Jižní Tanzanii vyplňte prosím formulář níže a klikněte na tlačítko „ODESLAT POPTÁVKU“ na jeho konci.

    MikumiSelousUdzungwaRuahaJiný    Nemáte rádi kontaktní formuláře? Tak nám prostě pošlete email na adresu info@serengetijoytours.cz.
    A nebo nám zavolejte telefonicky / pomocí aplikace WhatsApp na +420732599863.

    Standardní safari programy

    << Návrat k nabídce Safari nejen v Serengeti