Lilac Camp Site & Tented Camp

Adresa: Mnada Wa Zamani Street, Mto wa Mbu, Lake Manyara National Park, Tanzanie.

Web: https://lakemanyaralilac.weebly.com/

Vzdálenosti: 10 minut jízdy od Lake Manyara, 50 minut jízdy od kráteru Ngorongoro, 90 minut jízdy od parku Tarangire a 2 hodiny jízdy z Arushi.

Cílem Lilac Campsite and Tented Camp je nabídnout jednoduché a cenově dostupné ubytování během vašeho safari v severní Tanzánii. Areál se nachází v přírodním prostředí mezi akáciemi. Jedná se o soukromý ohraničený a hlídaný kemp.

Lilac Camp Site & Tented Camp nabízí tři druhy ubytování: váš stan v kempu, Standard Cottage Tent (standardní stanová chatka) a African Cottage (africká chatka).

Lilac Camp Site & Tented Camp
Africké chatky mezi akáciemi

V hlavní budově se nachází hala, jídelna a bar. Zde máte k dispozici zdarma wifi připojení. Kapacita jídelny je až 30 osob. V baru najdete pivo, Konyagi (místní gin), whisky, brandy, energetické nápoje a nealkoholické sycené nápoje. Obsluha baru umí rovněž připravit klasické míchané alkoholické nebo nealkoholická nápoje včetně Dawa, což je typický východoafrický míchaný nápoj z vodky, medu a čerstvé limetkové šťávy.

Večer si můžete dopřát také posezení u ohně s ostatními

Stan v kempu

V Lilac Campsite and Tented Camp si za příslušný poplatek můžete postavit vlastní stan. V místě je k dispozici veřejné WC a umývárna.

Standard  Cottage Tent (standardní stanová chatka)

V Lilac Campsite and Tented  Camp je momentálně devět stanových chatek, nabízejících větší pohodlí a soukromí než stan v kempu. Každá má vlastní splachovací WC, sprchu a postel s matrací a moskytiérou.

Standard  Cottage Tent (standardní stanová chatka)
Standard  Cottage Tent (standardní stanová chatka)

African Cottage (africká chatka)

V Lilac Campsite and Tented  Camp se momentálně nachází tři African Cottages (africké chatky), nabízející větší pohodlí a soukromí než stan v kempu. Chatky mají vlastní splachovací WC, sprchu a postel s matrací
a moskytiérou.

African cottage (africká chatka)
African Cottage (africká chatka)

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.