Kubu Kubu Tented Lodge

Adresa: Serengeti National Park, Seronera – Serengeti National Park 82701, Tanzania

Vzdálenosti: 15 minut jízdy od Seronera Airstrip, 2-3 hodiny jízdy od kráteru Ngorongoro a 5-6 hodin jízdy z Arushi.

Kubu Kubu Tented Lodge nabízí autentické a současně komfortní ubytování ve stanových chatkách v centrální části národního parku Serenegeti. Nachází se nedaleko turistického informačního centra v parku Serengeti.

Kubu Kubu Tented Lodge

V Kubu Kubu Tented Lodge můžete počítat s prostornými a komfortně zařízenými stanovými chatkami, dobrým jídlem, ochotným personálem, spolehlivým zdrojem elektrické energie a WIFI připojením.

Stanové chatky nabízí dostatek místa, pohodlné postele (jedna velká nebo dvě menší) a privátní koupelnu se záchodem. Samozřejmostí jsou moskytiéry na postelemi.

Pokoje jsou napojeny na venkovní terasu, díky které můžete přímo z pohodlí vašeho pokoje pozorovat nedaleko se pohybující divoká zvířata.

Kromě klasické koupelny jsou chatky vybaveny také zajímavou venkovní sprchou, která umocňuje pocit spojení s africkou přírodou

Večer po skončení safari a nebo i kdykoliv v průběhu celého dne se můžete ponořit do venkovní bazénu a relaxovat za současné pozorování africké přírody.

V areálu se nachází různé společné prostory, jako třeba společenská místnost, restaurace, jídelna a venkovní posezení s ohništěm, vybízející k seznámení se s ostatními turisty a k výměně zážitků z právě uplynulého dne. K dispozici je v průběhu celého dne velký výběr jídel a nápojů.

Můžete se podívat i na krátké video na Youtube se záběry z Kubu Kubu Tented Lodge.

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.