Výhodná nabídka

Naše výhodné nabídky spočívají v možnosti přidat se k jiné skupině a snížit tak, někdy i výrazně, cenu za osobu. Můžete se přidat ke skupině českých klientů a nebo i klientů z jiných zemí.
Potvrzené a připravované skupiny českých klientů, ke kterým je možno se ještě přidat, jsou uvedeny níže na této stránce.
Potvrzené a připravované skupiny zahraničních klientů, vzhledem k jejich většímu množství, na této stránce neuvádíme. Pokud vám nevadí zahraniční (cizojazyčná) skupina, nebo ji dokonce preferujete, a chcete si snížit cenu za vaši cestu, vyžádejte si více informací o aktuálních možnostech pomocí našeho kontaktního formuláře.

Potvrzené skupiny českých klientů

Na 22.9.2021 máme potvrzený přílet pro českou skupinu, která by 23.9.2021 zahájila šestidenní výstup na Kilimandžáro trasou Marangu.

Po skončení výstupu bude možné pokračovat se stejnou skupinou od 29.9.2021 na třídenní safari „Dvě noci, dvě perly Tanzanie“ ve stanech v národních parcích Serengeti a Ngorongoro. Ubytování pro část skupiny lze zajistit také v komfortních chatkách.

Pokud se přidáte, získáte české parťáky a ušetříte.

Připravované skupiny českých klientů

Brzy začne období dešťů, takže na rok 2021 už toho moc nechystáme. Začínáme už ale připravovat skupiny na začátek roku 2022. Brzy dáme vědět více.

Na červen 2022 plánujeme skupinu českých klientů, která zahájí dovolenou v Tanzanii výstupem na Mt. Meru (4 dny), dále budou pokračovat třídenním safari v národních parcích Tarangire, Ngorongoro a Lake Mayara a poté odletí na pár dní na Zanzibar relaxovat na bílých písečných plážích před návratem do Evropy.

Pokud se přidáte k jiné skupině, můžete oproti privátnímu výletu ušetřit zajímavou částku.