Výhodná nabídka

Naše výhodné nabídky spočívají v možnosti přidat se k jiné skupině a snížit tak, někdy i výrazně, cenu za osobu. Můžete se přidat ke skupině českých klientů a nebo i klientů z jiných zemí.
Potvrzené a připravované skupiny českých klientů, ke kterým je možno se ještě přidat, jsou uvedeny níže na této stránce.
Potvrzené a připravované skupiny zahraničních klientů, vzhledem k jejich většímu množství, na této stránce neuvádíme. Pokud vám nevadí zahraniční (cizojazyčná) skupina, nebo ji dokonce preferujete, a chcete si snížit cenu za vaši cestu, vyžádejte si více informací o aktuálních možnostech pomocí našeho kontaktního formuláře.

Potvrzené skupiny českých a slovenských klientů

  • 7.6.2024 ráno přilétají a 8.6.2024 ráno zahajují dva naši klienti z Česka sedmidenní výstup na Kilimandžáro trasou Machame. Kdo se přidá?
  • Dva naši klienti z Česka hledají parťáky na čtyřdenní výstup na Mt. Meru. Příjezd je 28.6.2024 a zahájení výstupu 29.6.2024. Přidáte se? Po výstupu můžete vyrazit i na nějaké safari.
  • Dvěma našim klientům z Česka (otec Václav a syn Albert) nebude vadit, když se k nim někdo přidá na osmidenní výstup na Kilimandžáro trasou Lemosho. To je zajímavá příležitost, protože osmidenní Lemosho se zas tak často nechodí. Přilétají 14.8.2024 a po jednodenním odpočinku začnou výstup 16.8.
  • Zuzana a Kryštof z Česka hledají parťáky na sedmidenní výstup na Kilimandžáro trasou Rongai. Přilétají 28.8. v noci, 29.8. jdou na aklimatizační vycházku k vodopádům Materuni a výstup zahajují 30.8. Přidejte se a ušetřete!
  • Aleš z Česka hledá další milovníky hor, co by si chtěli dopřát „královskou“ trasu Severní okruh na 9 dní s nejlepší možnou aklimatizací. Přiletí 6.9.2024 z Vídně s Ethiopian Airlines a začne výstup 7.9. nebo 8.9. Je to dokonalý plán 🙂

Připravované skupiny českých a slovenských klientů

  • Jeden náš klient ze Slovenska hledá parťáky na výstup na Kilimandžáro trasou Machame 6 dní na květen/červen (máj/jún) 2024. Po skončení výstupu ještě plánuje jednodenní safari v parcích Tarangire nebo Ngorongoro.
  • Kristína ze Slovenska hledá parťáky na výstup na Kilimandžáro trasou Lemosho 7 dní s nadstandardní aklimatizací na leden 2025.
  • Jedna naše klientka ze Slovenska hledá parťáky na výstup na Kilimandžáro trasou Machame 7 dní s nadstandardní aklimatizací na červen 2025. Po skončení výstupu ještě plánuje dvoudenní safari v parcích Tarangire a Ngorongoro.
  • Dvojice našich klientů hledá parťáky na výstup na Kilimandžáro v roce 2025 některou z delších tras (7-9 dní).

Pokud se přidáte k jiné skupině, můžete oproti privátnímu výletu pro jednotlivce nebo menší počet lidí ušetřit zajímavou částku.