Výhodná nabídka

Naše výhodné nabídky spočívají v možnosti přidat se k jiné skupině a snížit tak, někdy i výrazně, cenu za osobu. Můžete se přidat ke skupině českých klientů a nebo i klientů z jiných zemí.
Potvrzené a připravované skupiny českých klientů, ke kterým je možno se ještě přidat, jsou uvedeny níže na této stránce.
Potvrzené a připravované skupiny zahraničních klientů, vzhledem k jejich většímu množství, na této stránce neuvádíme. Pokud vám nevadí zahraniční (cizojazyčná) skupina, nebo ji dokonce preferujete, a chcete si snížit cenu za vaši cestu, vyžádejte si více informací o aktuálních možnostech pomocí našeho kontaktního formuláře.

Potvrzené skupiny českých klientů

Na 22.9.2021 máme potvrzený přílet pro českou skupinu, která by 23.9.2021 zahájila šestidenní výstup na Kilimandžáro trasou Marangu.

Po skončení výstupu bude možné pokračovat se stejnou skupinou od 29.9.2021 na třídenní safari „Dvě noci, dvě perly Tanzanie“ ve stanech v národních parcích Serengeti a Ngorongoro. Ubytování pro část skupiny lze zajistit také v komfortních chatkách.

Pokud se přidáte, získáte české parťáky a ušetříte.

Připravované skupiny českých klientů

Na červenec 2021 připravujeme skupinu, která by vyrazila pozorovat, jak obrovská stáda pakoňů překonávají řeku Mara plnou krokodýlů na severu národního parku Serengeti v rámci každoroční Velké Migrace. Jedná se o čtyřdenní itinerář Přechod stád přes řeku Mara v Serengeti a Ngorongoro v chatkách. Pokud se přidáte, můžete oproti privátnímu safari ušetřit zajímavou částku.