Výhodná nabídka

Naše výhodné nabídky spočívají v možnosti přidat se k jiné skupině a snížit tak, někdy i výrazně, cenu za osobu. Můžete se přidat ke skupině českých klientů a nebo i klientů z jiných zemí.
Potvrzené a připravované skupiny českých klientů, ke kterým je možno se ještě přidat, jsou uvedeny níže na této stránce.
Potvrzené a připravované skupiny zahraničních klientů, vzhledem k jejich většímu množství, na této stránce neuvádíme. Pokud vám nevadí zahraniční (cizojazyčná) skupina, nebo ji dokonce preferujete, a chcete si snížit cenu za vaši cestu, vyžádejte si více informací o aktuálních možnostech pomocí našeho kontaktního formuláře.

Potvrzené skupiny českých a slovenských klientů

Připravované skupiny českých a slovenských klientů

  • Na začátku ledna 2023 má jedna naše zákaznice v plánu výstup na Kilimandžáro „královskou“ trasou Northern Route 9 dní. Budu to jistě dokonalý zážitek obejít celou horu ze všech stran, navíc s perfektní aklimatizací a vynikajícími šancemi na zdolání vrcholu. Kdo se přidá?
  • Na únor 2023 plánuje jeden zákazník výstup na Kili trasou Machame 6 dní.

Pokud se přidáte k jiné skupině, můžete oproti privátnímu výletu pro jednotlivce nebo menší počet lidí ušetřit zajímavou částku.