Mbugani Migration Camp

Kromě stabilního Mbugani Seronera Camp, nacházejícího se v centrální části Serengeti, je k dispozici také migrační Mbugani Migration Camp. Ten v průběhu roku mění svou polohu podle toho, kde se v daném období nachází velká stáda zvířat účastnící se tzv. Velké migrace. Ušetříte tak čas na přejezdech mezi místem pobytu zvířat a vaším ubytováním.

Umístění kempu v průběhu roku

Prosinec – březen

Ndutu, jihovýchodní část národního parku Serengeti

Květen – červen

Kirawira – západní část národního parku Serengeti

Červenec – říjen

Bologonja – severní část národního parku Serengeti

V dubnu a listopadu není Mbugani Migration Camp k dispozici.

Vybavení kempu

Mbugani Migration Camp nabízí pohodlné ubytování ve stanových chatkách v národním parku Serengeti.

Součástí migračního kempu je deset prostorných a pohodlných stanových chatek, jedna velká společenská chatka a jedna společná jídelní chatka s dřevěným nábytkem pro pohodlné stolování.

Mbugani Migration Camp
Mbugani Migration Camp

V Mbugani Migration Camp můžete počítat s dobrým jídlem připraveným z čerstvých surovin na místě a také dobře vybaveným barem. Samozřejmostí je ochotný a přátelský personál.

Kemp je také vybaven spolehlivým a nepřerušovaným zdrojem elektrické energie v chatkách i společných prostorech. K dispozici jsou nabíjecí kabely pro běžné typy telefonů. Mezi nabízenými službami je i praní prádla.

Stanové chatky nabízí dostatek místa, dvě pohodlné „queen“ postele a privátní koupelnu se splachovacím záchodem, umyvadlem a sprchou s teplou i studenou vodou.

Komfortní postele v Mbugani Migration Camp
Komfortní postele

Propojení s přírodou je umožněno díky velkým vzdušným stahovacím oknům.

Mbugani Migration Camp - stanová chatka
Stanová chatka

Přímo z kempu můžete pozorovat z bezpečné vzdálenosti nedaleké napajedlo, kde se shromažďují divoká zvířata.

Každý večer za soumraku se v areálu rozhoří oheň, který zve k posezení a seznámení se s ostatními turisty a k výměně zážitků z právě uplynulého dne.

Nabídka safari

Pokud se zajímáte o dovolenou v Tanzanii se safari výlety, můžete se podívat na kompletní nabídku standardních safari programů od Serengeti Joy Tours.

Pokud by vám nevyhovovaly naše standardní safari programy, rádi vám připravíme program na míru, přesně podle vašich požadavků.