2 dny krátký okruh Tarangire a Ngorongoro v chatkách

Den 1: Arusha, národní park Tarangire

Po vyzvednutí na hotelu v Arushi (alternativně po ranním příletu na letiště), přesun na safari do národního parku Tarangire. Možnost uvidět slony, žirafy, lvy, buvoly, zebry, pakoně a další druhy zvířat na pozadí Great Rift Wall. I milovníci ptáků si přijdou na své.

Kromě zvířat zde můžete obdivovat na řadě míst rostoucí majestátní africké baobaby.

Strava: oběd, večeře
Ubytování: Eileen‘s Trees Inn (za příplatek nadstandardní Country Lodge Karatu nebo komfortní apartmány v Baghayo Garden Suites).

Den 2: kráter Ngorongoro, návrat do Arushi

Po snídani, přesun do kráteru Ngorongoro, kde máte možnost uvidět velké množství zeber, pakoňů a dalších zvířat na relativně malém prostoru, včetně hrochů, lvů, hyen a slonů.

V případě zájmu je možná návštěva masajské vesnice (poplatek 20 USD za vstup za osobu).

Odpoledne návrat do Arushi.

Může následovat volitelný transfer na letiště Kilimandžáro JRO nebo Arusha ARK, kde je možné stihnout večerní lety, případně transfer do Moshi.

Strava: snídaně, oběd
Ubytování: není součástí nabídky

Poznámka: U sdílených safari může být program (například pořadí jednotlivých aktivit) přizpůsoben potřebám ostatních účastníků a aktuálním okolnostem, při zachování jeho celkového obsahu.

Grafické znázornění itineráře

Fakultativní služby a výlety

 • Pěší safari v parku Tarangire s ozbrojeným rangerem.
 • Návštěva masajské vesnice nebo etnické skupiny Barabaigů, žijících v parku Tarangire.
 • Ubytování během safari v nadstandardním Country Lodge Karatu místo standardního Eileen‘s Trees Inn. V měsících duben, květen a listopad bez příplatku. Doporučujeme všem, kdo chtějí mít ubytování během safari o něco hezčí a stylovější.
 • Ubytování během safari v komfortních apartmánech Baghayo Garden Suites místo standardního Eileen‘s Trees Inn. Doporučujeme rodinám a všem, kdo chtějí mít apartmány s oddělenou ložnicí, velký bazén s okolní zahradou, krásné výhledy a příjemné prostředí pro relaxaci.
 • Ubytování před/po safari v Arushi v ekonomické penzionu Savannah House, standardním turistickém hotelu Arusha Inn, klidném hotelu se zahradou a bazénem Mvuli Hotel, nebo stylové a komfortní lodgi Africa Safari Arusha. V případě zájmu je možno zajistit i luxusní ubytování.
 • Jednodenní výlety a treky před a/nebo po skončení safari v okolí města Arusha (kávovníkové plantáže, místní trhy, národní park Arusha, …)
 • Ubytování v blízkosti letiště Kilimanjaro, typicky po pozdně večerním / nočním příletu nebo před nočním / brzkým ranním odletem. K dispozici je cenově výhodný turistický Panone Hotel, komfortní ubytování v chatkách Airport Planet Lodge a také KIA Lodge, která je umístěná hned vedle letiště.

Více informací o národních parcích zahrnutých do programu

Nesplnil standardní program vaše očekávání? Dejte nám vědět, a my vám jej upravíme podle vašich požadavků.

Mám zájem o cenovou nabídku

V případě zájmu o cenovou nabídku na tento safari program vyplňte prosím formulář níže a klikněte na tlačítko „ODESLAT POPTÁVKU“ na jeho konci.  Na většinu obdržených zpráv reagujeme tentýž den. Ve výjimečných případech se ale může stát, že se k nám vaše zpráva nedostane i přes to, že byla úspěšně odeslána. Pokud od nás neobdržíte odpověď do 3 dnů, kontaktujte nás prosím ještě jednou emailem nebo telefonicky.

  Email: info@serengetijoytours.cz
  Telefon / WhatsApp +420732599863

  Další standardní safari programy

  << Návrat k nabídce Safari nejen v Serengeti