Kubu Kubu Tented Lodge

Adresa: Serengeti National Park, Seronera – Serengeti National Park 82701, Tanzania

Vzdálenosti: 15 minut jízdy od Seronera Airstrip, 2-3 hodiny jízdy od kráteru Ngorongoro a 5-6 hodin jízdy z Arushi.

Kubu Kubu Tented Lodge nabízí autentické a současně komfortní ubytování ve stanových chatkách v centrální části národního parku Serenegeti. Nachází se nedaleko turistického informačního centra v parku Serengeti.

Kubu Kubu Tented Lodge

V Kubu Kubu Tented Lodge můžete počítat s prostornými a komfortně zařízenými stanovými chatkami, dobrým jídlem, ochotným personálem, spolehlivým zdrojem elektrické energie a WIFI připojením.

Stanové chatky nabízí dostatek místa, pohodlné postele (jedna velká nebo dvě menší) a privátní koupelnu se záchodem. Samozřejmostí jsou moskytiéry na postelemi.

Pokoje jsou napojeny na venkovní terasu, díky které můžete přímo z pohodlí vašeho pokoje pozorovat nedaleko se pohybující divoká zvířata.

Kromě klasické koupelny jsou chatky vybaveny také zajímavou venkovní sprchou, která umocňuje pocit spojení s africkou přírodou

Večer po skončení safari a nebo i kdykoliv v průběhu celého dne se můžete ponořit do venkovní bazénu a relaxovat za současné pozorování africké přírody.

V areálu se nachází různé společné prostory, jako třeba společenská místnost, restaurace, jídelna a venkovní posezení s ohništěm, vybízející k seznámení se s ostatními turisty a k výměně zážitků z právě uplynulého dne. K dispozici je v průběhu celého dne velký výběr jídel a nápojů.

Můžete se podívat i na krátké video na Youtube se záběry z Kubu Kubu Tented Lodge.