Mbugani Seronera Camp

Adresa: Seronera, Tanzania

Vzdálenosti: 15 minut jízdy od Seronera Airstrip, 2-3 hodiny jízdy od kráteru Ngorongoro a 5-6 hodin jízdy z Arushi.

Mbugani Seronera Camp nabízí pohodlné ubytování ve stanových chatkách v centrální části národního parku Serenegeti. Nachází se nedaleko turistického informačního centra v parku Serengeti.

V Mbugani Seronera Camp můžete počítat s dobrým jídlem, dobře vybaveným barem, ochotným personálem, spolehlivým zdrojem elektrické energie v chatkách i společných prostorech a WIFI připojením.

Stanové chatky nabízí dostatek místa, dvě pohodlné „queen“ postele, privátní koupelnu se záchodem, umyvadlem a sprchou s teplou i studenou vodu a propojení s přírodou díky velkým vzdušným oknům.

Mbugani Seronera Camp

Přímo z kempu můžete pozorovat z bezpečné vzdálenosti nedaleké napajedlo, kde se shromažďují divoká zvířata.

Mbugani Seronera Camp

Každý večer za soumraku se v areálu rozhoří oheň, který zve k posezení a seznámení se s ostatními turisty a k výměně zážitků z právě uplynulého dne.

Mbugani Seronera Camp

Velký jídelní stan nabízí dřevěný nábytek pro pohodlné stolování. K dispozici je každý večer tříchodová večeře a výběr teplých i studených nápojů. V menu nechybí kvalitní vína z Jižní Afriky. V případě potřeby je možné oddělit stěny jídelního stanu a umocnit tak sepětí s africkou přírodou.

Mbugani Seronera Camp
Mbugani Seronera Camp

Můžete se podívat i na krátké video na Youtube se záběry z kempu.