Sound of Silence

Komfortní až luxusní safari lodge Sound of Silence se nachází 40 minut jízdy od letiště Seronera (SEU) ve střední části národního parku Serengeti. Je umístěná uprostřed divoké přírody, v okolí tábora se běžně potulují antilopy, zebry a další zvířata. V noci uslyšíte hyeny a další zvuky divočiny.

Jeho zakladatel Jan Franken se celý život věnuje pohostinství, především v Nizozemsku. Janovou největší vášní bylo fotografování, zejména divoké zvěře a krajiny východní Afriky. A právě zde se zrodil jeho plán na luxusní ale cenově dostupné ubytování během safari. Chtěl, aby jeho hosté byli ve dne i v noci doslova součástí parku Serengeti. A s Janovou vášní pro kvalitní služby a jídla se zrodil jediný kemp v Serengeti s nabídkou à la carte.

Ubytování

Všechny stanové chatky na vyvýšené platformě 50 m2 jsou velmi pohodlné a nabízí široký výhled po okolí.

King postele (200 x 220 cm) a prvotřídní povlečení, přikrývky a matrace zaručí váš komfort spánku. Teplá a studená voda z kohoutku, 24hodinová elektřina z vlastní solární elektrárny a stálá wifi jsou v Sound of Silence samozřejmostí.

Stravování

Sound of Silence je jediný stanový kemp v Serengeti, který nabízí A la Carte menu, které uspokojí všechny nejčastěji se vyskytující požadavky.

Mnoho surovin je každý den dodáváno čerstvých.

Snídaně je formou bufetu s teplými pokrmy na objednávku. Obědové balíčky pro ty, kteří budou celý den venku se svými průvodci, jsou chutné a výživné. Během večeře si užijete pohodlí a současně zvuky divočiny.

Káva, čaj a jednoduché občerstvení jsou k dispozici po celý den.