Mbugani Migration Camp

Kromě stabilního Mbugani Seronera Camp, nacházejícího se v centrální části Serengeti, je k dispozici také migrační Mbugani Migration Camp. Ten v průběhu roku mění svou polohu podle toho, kde se v daném období nachází velká stáda zvířat účastnící se tzv. Velké migrace. Ušetříte tak čas na přejezdech mezi místem pobytu zvířat a vaším ubytováním.

Umístění kempu v průběhu roku

Prosinec – březen

Ndutu, jihovýchodní část národního parku Serengeti

Květen – červen

Kirawira – západní část národního parku Serengeti

Červenec – říjen

Bologonja – severní část národního parku Serengeti

V dubnu a listopadu není Mbugani Migration Camp k dispozici.

Vybavení kempu

Mbugani Migration Camp nabízí pohodlné ubytování ve stanových chatkách v národním parku Serengeti.

Součástí migračního kempu je deset prostorných a pohodlných stanových chatek, jedna velká společenská chatka a jedna společná jídelní chatka s dřevěným nábytkem pro pohodlné stolování.

Mbugani Migration Camp
Mbugani Migration Camp

V Mbugani Migration Camp můžete počítat s dobrým jídlem připraveným z čerstvých surovin na místě a také dobře vybaveným barem. Samozřejmostí je ochotný a přátelský personál.

Kemp je také vybaven spolehlivým a nepřerušovaným zdrojem elektrické energie v chatkách i společných prostorech. K dispozici jsou nabíjecí kabely pro běžné typy telefonů. Mezi nabízenými službami je i praní prádla.

Stanové chatky nabízí dostatek místa, dvě pohodlné „queen“ postele a privátní koupelnu se splachovacím záchodem, umyvadlem a sprchou s teplou i studenou vodou. Propojení s přírodou je umožněno díky velkým vzdušným stahovacím oknům.

Mbugani Migration Camp - stanová chatka
Stanová chatka

Přímo z kempu můžete pozorovat z bezpečné vzdálenosti nedaleké napajedlo, kde se shromažďují divoká zvířata.

Každý večer za soumraku se v areálu rozhoří oheň, který zve k posezení a seznámení se s ostatními turisty a k výměně zážitků z právě uplynulého dne.